Dwie nowe dramy miały swoją premierę w godzinach nocnych od poniedziałku do wtorku!

Według Nielsen Korea, odcinek programu tvN-u „Record of Youth” z 21 września zajął pierwsze miejsce w swoim przedziale czasowym ze średnią ogólnokrajową oceną 7,801%.

W KBS premiera „Zombie Detective” uzyskała średnie ogólnokrajowe oceny na poziomie 2,9 i 3,6 procent. W „Zombie Detective” Choi Jin Hyuk i Park Ju Hyun występują w komedii o zombie w drugim roku zmartwychwstania, który zostaje detektywem w poszukiwaniu prawdy o swojej przeszłości. Premiera ocen nieznacznie wzrosła w porównaniu z końcowymi ocenami „To All the Guys Who Loved Me”, ostatniej dramy emitowanej w KBS w tym przedziale czasowym.

W JTBC premiera „18 Again” miała średnią ogólnokrajową ocenę 1,753%. Oparta na amerykańskim filmie „17 Again”, „18 Again” z udziałem Kim Ha Neul, Yoon Sang Hyun i Lee Do Hyun w opowieści o mężczyźnie u progu rozwodu, który nagle wraca do swojego 18-letniego ciała.

W SBS: „Do You Like Brahms?” uzyskał średnie ogólnokrajowe oceny na poziomie 4,4 i 5,8 procent. Jest to podobne do jego ocen z zeszłego tygodnia, kiedy to również ustanowił rekord życiowy.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments