BTS wygłosili inspirujące przemówienie w Błękitnym Domu na cześć Narodowego Dnia Młodzieży!

Rankiem 19 września BTS wzięli udział w specjalnym wydarzeniu Błękitnego Domu upamiętniającym pierwszy Narodowy Dzień Młodzieży w Korei Południowej. W obecności Prezydenta Moon Jae In i pierwszej damy Kim Jung Sook, siedmiu członków BTS przemówiło razem jako honorowi „liderzy młodzieży”.

Każdy z członków BTS przemawiał po kolei, a RM zaczął od stwierdzenia:

„Chcemy przekazać nasze wsparcie całej młodzieży, która nieustannie podejmuje nowe wyzwania na całym świecie, a także wszystkim młodym ludziom, którzy odważnie prowadzą własne życie w Korei Południowej”.

Po tym, jak BTS zastanowili się nad własną podróżą i zaoferowali rady dla „przyszłej młodzieży”, Jin zakończył przemówienie uwagą:

„Tak jak dawna i dzisiejsza młodzież, tak jak wszyscy robiliśmy to do teraz, mam nadzieję, że będziecie nadal energicznie kroczyć ku przyszłości, nie zatrzymując się. Mam nadzieję, że Wasze wyjątkowe myśli zmienią świat i mam nadzieję, że będziecie przywódcami i światłem tego dnia i wieku dla przyszłej młodzieży”.

Zobaczcie pełne przemówienie BTS z angielskimi napisami poniżej! (BTS po raz pierwszy pojawiają się na filmie – 15:54).

Źródło:(1)

Edytor: Bella

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Atena
Atena
1 miesiąc temu

Zaraz znajdą się hejterzy którym coś nie będzie pasować lub będzie im się przelewało że znów jest pełno BTS ale bądźmy szcze ży nikt tak nie dociera do młodzieży jak oni a przemówienie mieli super (jeśli macie krytykować ich że piszą znów o nich to nie czytajcie tego „”Czego oczy nie widzą sercu nie żal” ) 💜😀

Last edited 1 miesiąc temu by Atena