Choo Ja Hyun osobiście wypowiedziała się w sprawie niedawnego skandalu związanego ze zdradą, jakiego dopuścił się jej mąż Yu Xiaoguang.

15 lipca chińskie media wypowiadały się o rzekomym romansie Yu Xiaoguang’a donosząc, że na kolanach aktora siedziała jakaś kobieta, znajdując się w tym czasie w samochodzie.

Film został nagrany późno w nocy i zakładano, że został nakręcony po imprezie, którą chiński aktor zorganizował wraz ze znajomymi. Fakt ten szybko dał początek plotkom o rzekomym romansie Yu Xiaoguang’a, szokując zarówno chińskich, jak i koreańskich internautów, którzy wspierali jego szczęśliwe małżeństwo z aktorką Choo Ja Hyun.

Koreańska agencja współmałżonków BH Entertainment, zaprzeczyła plotkom o jakiejkolwiek zdradzie i wyjaśniła to jako ‘zdarzenie’, które miało miejsce, gdy Yu Xiaoguang wracał do domu po spotkaniu ze swoimi znajomymi w maju.

Jednak po oficjalnym oświadczeniu BH Entertainment, internauci nadal wyrażali swoje rozczarowanie wobec aktora. Następnie 16 lipca, Choo Ja Hyun na swoim Instagramie, osobiście zabrała głos w sprawie plotek o zdradzie jej męża:

„Cześć, tutaj Choo Ja Hyun. Jestem pewna, że wiele osób było rozczarowanych filmem z udziałem Yu Xiaoguang’a kilka dni temu. Uważam również, że zachowanie mojego męża w filmie wprowadziło w błąd mimo tego, że dobrze znam osoby pokazane na filmie. Nawet jeśli był to po prostu błąd, musi ponieść odpowiedzialność za swoje złe zachowanie. Yu Xiaoguang dużo o tym myśli i jest głęboko świadomy swoich działań. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i włożyli wiele wysiłku w myślenie o mnie. Wzruszyłam się i poczułam się wspierana dzięki wam wszystkim. Gdybyście mogli nadal hojnie troszczyć się o nas z zainteresowaniem i miłością, będziemy pracować razem, aby pokazać wam bardziej dojrzały wizerunek jako małżeństwa. Powinniśmy byli przekazać tylko dobre wieści w tych trudnych czasach, ale przepraszamy za kłopoty. Dziękuję.”


Źródło: (1)

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments