Sasaeng fani śledzili zespół WayV. Członkowie odpowiadają ze złością.

18 stycznia fani WayV spotkali się z wzburzonymi wiadomościami od członków zespołu. Grupa podzieliła się zdjęciami fanów sasaeng, którzy podążali za nimi do nieznanego miejsca na planie filmowym. Nie obyło się bez złości.

Członkowie WayV zajęci byli filmowaniem związanym z nieoficjalnym grafikiem, pomimo niesprzyjającej pogody w Korei. Tego dnia za członkami zespołu towarzyszyła grupa ekstremalnych “fanów”, czyli fanów sasaeng, którzy bez przerwy robili im zdjęcia.

To nie pierwszy raz, kiedy WayV ucierpieli z powodu tych fanów. Członkowie często rozmawiali o takich sytuacjach podczas transmisji na żywo. Wspominali o swoim dyskomforcie, gdy fani sasaeng zbierali się przed ich dormem lub podążali za grupą, aby sfilmować miejsca, które nie zostały upublicznione.

Członkowie zespołu zabrali głos w tej sprawie za pośrednictwem komunikatora U Bubble. Do każdego z wpisów dodane są zdjęcia.

Lucas

„Słuchajcie, jestem teraz w trakcie kręcenia, ale kiedy są tu tacy ludzie jak ci, jest tak… pogoda jest teraz też… dlaczego oni są tacy śmieszni, poważnie. Jestem wściekły. Przepraszam wszystkich, że nagle taki jestem.”

Xiaojun

“To jest nieprzyzwoite.”

Kun

“Robienie zdjęć członkom, gdy idą do toalety?! Przesada!”

Yangyang

To naprawdę za dużo… nam też jest ciężko w taką pogodę, wy też idźcie do domu i odpocznijcie.”

Na Twitterze powstał #ProtectWayV. Fani udostępniają wpisy i zdjęcia, wyrażając przy tym fale gniewu za nieuszanowanie prywatności oraz nachodzenie zespołu w nieoficjalnie potwierdzonym grafiku.


Edytor: Grazia

Źródło: (1)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
1 miesiąc temu

SM entertainment jeżeli już idole zaczynają rozmawiać o sasaengach na żywo no to chyba wypadało by z tym coś zrobić. Serio myślenie tych ludzi rozwala mi serce. Dlaczego oni nie mogą pojąć, że idole to też ludzie i mają swoją przestrzeń prywatną?!