SBS opublikowało zdjęcie i film zza kulis z nadchodzącego drugiego sezonu „Penthouse”!

Po pierwszym sezonie, który zakończył się w zeszłym miesiącu, fani z niecierpliwością czekali na następny rozdział historii. Akcja serialu rozgrywa się w 100-piętrowym luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze, a w pierwszym sezonie w centrum opowieści były trzy kobiety: „królowa” penthouse’u Shim Soo Ryeon ( Lee Ji Ah ), „prima donna” Cheon Seo Jin ( Kim So Yeon ), która nie cofnie się przed niczym, by dostać to, czego chce i Oh Yoon Hee ( Eugene ), która zrobi wszystko, aby dostać się do świata wyższych sfer. Wcześniej potwierdzono, że drama wraca z jeszcze dwoma sezonami.

Podczas czytania scenariusza 3 lutego obecni byli między innymi Eugene, Kim So Yeon, Uhm Ki Joon, Shin Eun Kyung, Bong Tae Gyu, Yoon Jong Hoon, Park Eun Suk, Yoon Joo Hee i Ha Do Kwon.

Po przerwie po zakończeniu pierwszego sezonu aktorzy powitali się serdecznie, zbierając się po raz pierwszy od jakiegoś czasu. Po wprowadzeniu od reżysera Joo Dong Mina i scenarzysty Kim Soon Ok, mówi się, że czytanie scenariusza było kontynuowane z jeszcze większym przejawem silnej pracy zespołowej między członkami obsady.

Reżyser Joo Dong Min poprosił o dalszy entuzjazm obsady, komentując:

Wykonajmy dobrą robotę przez następne siedem miesięcy. Mam nadzieję, że będziemy mogli spojrzeć wstecz i powiedzieć, że jesteśmy dumni i że nam się to podobało”.

Eugene przejęła kontrolę nad pokojem swoim potężnym spojrzeniem i głosem w roli Oh Yoon Hee, bardziej wytrwałej niż kiedykolwiek. Kim So Yeon również była pod wrażeniem, kiedy całkowicie zanurzyła się w roli Cheon Seo Jin, która na nowo napisała historię roli femme fatale swoimi niekończącymi się seriami okrutnych czynów z pierwszego sezonu. Uhm Ki Joon, który gra diabolicznego Joo Dan Tae, ochłodził pokój swoim zimnym tonem.

Shin Eun Kyung zainteresowała się swoim sekretnym podwójnym życiem jako Kang Ma Ri, a Bong Tae Gyu zagrał w roli Lee Gyu Jin, „chłopca mamy” i kluczowego członka niegodziwego trio. Yoon Jong Hoon gra Ha Yoon Cheol, który ustąpił ze stanowiska dyrektora szpitala po intensywnej rozgrywce z Cheonem Seo Jinem. Park Eun Suk gra Logana Lee, który stracił zarówno Min Seol Ah, jak i Shim Soo Ryeon, a Yoon Joo Hee gra żonę Lee Gyu Jina, Go Sang Ah.

Wzrasta również oczekiwanie na energię, jaką Kim Hyun Soo, Jin Ji Hee, Kim Young Dae, Han Ji Hyun, Choi Ye Bin, Lee Tae Bin i nie tylko wniosą do drugiego sezonu dramatu.

Producenci skomentowali:

Obsada dowiodła już swoich wyjątkowych zdolności aktorskich i silnej synergii. Dzięki pasji do drugiego sezonu w połączeniu z wybuchową fabułą, serca biły szybciej od samego czytania scenariusza. Dzięki doskonałej pracy zespołowej aktorów, sceny ożyły jednym słowem. Będziesz mógł zobaczyć ich pełen pasji popis aktorstwa w drugim sezonie „Penthouse”.

W filmie zza kulis obsada lubi wspólnie czytać scenariusz, zanim podzieli się kilkoma komentarzami. Po pierwsze, Eugene mówi:

Po tak długim opóźnieniu, w końcu przeprowadziliśmy czytanie scenariusza drugiego sezonu. Fajnie było zebrać się razem po raz pierwszy od dłuższego czasu, aby przeczytać scenariusz. Prawdopodobnie jesteś ciekawy scenariusza, prawda? To interesujące. Możesz być wyczerpany psychicznie i fizycznie z powodu COVID-19, ale trzymaj się. Będziemy pracować nad sytuacją i pilnować się, aby zachować ostrożność podczas filmowania. Czekajcie na „Penthouse” i okażcie nam swoją miłość

Kim So Yeon skomentowała:

W końcu przeprowadziliśmy dziś czytanie scenariusza drugiego sezonu i byłam naprawdę szczęśliwa, widząc wszystkich po tak długim czasie. Chcę się spieszyć i pokazać Wam dobrą energię z dzisiejszego czytania. Będę ciężko pracowała nad filmowaniem, więc nie mogę się doczekać

Obejrzyj pełny film zza kulis poniżej!

Drugi sezon „Penthouse” pojawi się 19 lutego.


Źródło: 1

Edytor: Deb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments