Cztery członkinie aespa pojawiły się w „Park So Hyun’s Love Game„, programie radiowym, który został wyemitowany 9 lutego.

W programie dziewczyny głosowały, która z członkiń najwięcej płacze. Wszystkie członkinie wskazały Winter, ale trudno im było wybrać. Potem Winter ujawniła, że wszystkie członkinie oprócz Ningning dużo płaczą podczas oglądania filmów, dram i słuchania piosenek.

Karina, Giselle i Winter powiedziały, że wszystkie często płaczą, ale Ningning nie robi tego tak często. Następnie Ningning powiedziała:

„Jestem typem, który płacze w samotności, a nie przed innymi.”

Karina powiedziała, że płakała podczas wszystkich filmów, które oglądała, a Giselle i Winter dodały również, że płaczą podczas oglądania filmów i dram.

Następnie członkinie zostały zapytane: „Kto ma najbardziej kontrastujące uroki?”
Wszystkie członkinie głosowały na Giselle. Członkinie wyjaśniły, że Giselle wydaje się charyzmatyczna i fajna podczas występów, ale w rzeczywistości Giselle ma najwięcej uroku i wdzięku.

Prowadząca, Park So Hyun, zapytała następnie jakie piosenki zaśpiewały podczas przesłuchania i dowiedziała się, że Giselle zaśpiewała niespodziewaną piosenkę. Park So Hyun poprosiła Giselle o wyjaśnienie, dlaczego wybrała tę piosenkę i aby zaśpiewała jej fragment.

Giselle wyjaśniła, że śpiewała „Cherry BombNCT127, ponieważ chciała zostać przesłuchana jako raperka i chciała zaśpiewać piosenkę artysty z SM. Więc natknęła się na piosenkę NCT, która miała część rapową, którą chciała spróbować. Więc zdecydowała się zaśpiewać „Cherry Bomb” podczas przesłuchania i wykonała rapową część Marka.


Źródło: 1

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments