Gong Myung może zagrać u boku Kim Yoo Junga w nowej dramie SBS!

9 października koreański serwis informacyjny Ilgan Sports poinformował, że Gong Myung został obsadzony jako męska główna rola w nadchodzącej dramie SBS „Hong Chun Gi”. Później tego samego dnia agencja Gong Myung, Saram Entertainment, potwierdziła, że ​​aktorowi zaproponowano rolę w dramacie, ale wyjaśnili, że nadal prowadzi rozmowy.

Przedstawiciel agencji stwierdził:

„Gong Myung otrzymał ofertę castingu do„ Hong Chun Gi”i jest obecnie w trakcie sprawdzania oferty”.

Drama oparta jest na powieści o tym samym tytule autora Jung Eun Gwol, którego dzieła „Sungkyunkwan Scandal” i „The Moon Embracing the Sun” zostały również zaadaptowane do przebojów. ,,Hong Chun Gi” to romans fantasy, którego akcja rozgrywa się w erze Joseon. Wcześniej w tym tygodniu potwierdzono, że Kim Yoo Jung uczestniczyła w rozmowach o tytułowej roli Hong Chun Gi, jedynej z malarek z dynastii Joseon.

Wcześniej donoszono, że Ahn Hyo Seop brał udział w rozmowach dotyczących dramy, chociaż obecnie nie jest jasne, czy zaproponowano mu tę samą rolę co Gong Myung‚owi.

Czy jesteś podekscytowany/a możliwością zobaczenia Gong Myung i Kim Yoo Jung razem w jednej dramie? Czekajcie na dalsze aktualizacje!


Źródło: (1)

Edytor : Eliza

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments