Drama JTBC „IDOL: The Coup” wypuściła swój pierwszy teaser!

IDOL: The Coup” to nowa drama o idolach, którym nie udało się osiągnąć gwiazdorstwa i zmagają się z porzuceniem swoich nieosiągniętych marzeń. Kwak Si Yang wystąpi jako Cha Jae Hyuk, prezes Starpeace Entertainment. Członków popularnego boys group Mars zagrają Kim Min Kyu, były członek RAINZ Hong Eun Ki, były członek X1 Lee Eun Sang, Jo Joon Young i Baek Seo Hoo.

Ten teaser skupia się na Cotton Candy, grupie dziewczyn, która jest uważana za porażkę, ponieważ publiczność po sześciu latach nadal nie zna imion członkiń. Grupa składa się z liderki Jenny (Hani z EXID), Hyunji (Solbin z LABOUM), Stelli (Han So Eun), El (Exy z WJSN) i ChaAa (Green z Redsquare).

Zwiastun zaczyna się od zdania: „Tak długo jak żyję, marzę. Nawet jeśli przegrywam, upadam i zmieniam się samo z siebie, to wciąż jest to marzenie„, podczas gdy migają urywki zmagań członkiń grupy. To oddaje, jak grupa nie jest w stanie się poddać, ale wciąż nie jest blisko osiągnięcia swoich celów.

Sceny są coraz bardziej intensywne, a następnie przechodzi do momentu, jak grupa wstaje z powrotem na nogi. Po tym jak ktoś wyciąga rękę, by pomóc upadłej Hani, ona zyskuje siłę, by połączyć ręce z jej członkiniami i energicznie ćwiczyć choreografię. Na ekranie widnieje napis: „Aby właściwie odnieść porażkę, aby bez żalu śnić inny sen„.

Widzowie mogą oczekiwać, że dowiedzą się, co dało im motywację do ponownego ruszenia do przodu i co to znaczy „właściwie ponieść porażkę”.

IDOL: The Coup” ma swoją premierę w listopadzie tego roku. Zobaczcie pełny teaser poniżej!


Źródło: 1

Edytor: Mania

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
6 dni temu

A czy Lee bendzie grała no ta fajna raperka jeśli Hani z exid to Lee też