Im Soo Jung i Lee Do Hyun łączą siły w nowej dramie!

8 lipca tvN ogłosiło, że Im Soo Jung i Lee Do Hyun zostali potwierdzeni do występu w nadchodzącej dramie “Melancholia” (dosłowny tytuł).

Akcja dramy rozgrywa się w skorumpowanej prywatnej szkole średniej, która jest traktowana preferencyjnie, “Melancholia” opowie piękną historię nauczycielki matematyki i genialnego ucznia matematyki.

Im Soo Jung zagra nauczycielkę matematyki w liceum, Ji Yoon Soo, która na zewnątrz wydaje się być dobroduszna, ale staje się bardzo wytrwała i uparta, kiedy już coś wymyśli. Jej pasja do matematyki sprawia, że zachęca swoich uczniów do szukania własnych odpowiedzi.

Lee Do Hyun wcieli się w rolę matematycznego geniusza Baek Seung Yoo. Jest on chłopakiem, który jest dobrowolnym outsiderem i lubi robić zdjęcia lustrzanką cyfrową. Chociaż zajął ostatnie miejsce w swoim liceum, zdominował olimpiadę matematyczną, kiedy był młodszy. Dostał się do Massachusetts Institute of Technology w wieku 10 lat, ale zrezygnował z nauki w wieku 12 lat.

Melancholia” jest napisana przez Kim Ji Un z “Cheongdam-dong Alice“, “Hyde, Jekyll, Me” i “Doctor John“, a wyreżyseruje ją Kim Sang Hyub z “Extraordinary You” i “True Beauty“. Premiera serialu odbędzie się w drugiej połowie tego roku na antenie tvN.


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments