Ji Soo może dołączyć do obsady „River Where the Moon Rises”, znanego wcześniej jako „Cut by the Heart”.

„River Where the Moon Rises” to drama historyczna o księżniczce Pyeonggang, znanej również jako Yeom Ga Jin, którą zagra Kim So Hyun. Jest ambitną kobietą, która marzy o zostaniu pierwszą kobietą, która poprowadzi Goguryeo, ale kiedy spotyka On Dal, wstrząsają nią nowe emocje, których doświadcza.

Drama została napisana przez Han Ji Hoon, który wcześniej napisał dramy, takie jak „Woman of 9.9 Billion” i „Tempation”, a wyreżyseruje ją Yoon Sang Ho z „Saimdang, Light’s Diary” i „King Maker: The Change of Destiny”. Son Ye Jin był wcześniej w rozmowach o roli głównej. Potwierdzono, że Kang Ha Neul pojawi się w dramie jako generał, który jest ojcem On Dala.

Według doniesień z 13 października Ji Soo otrzymał propozycję roli On Dal, męskiego głównego bohatera. Tego samego dnia źródło z agencji Ji Soo potwierdziło, że raporty są prawdziwe i dodała, że aktualnie aktor przegląda ofertę.

Ji Soo współpracował już wcześniej z Kim So Hyun przy „Page Turner” KBS 2TV i Kang Ha Neulem w „Scarlet Heart: Goryeo”. Obecnie aktor występuje w dramie  “When I Was the Most Beautiful”.


Źródło: (1)

Edytor : Eliza

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments