Jo Kwon z 2AM, Ren z NU’EST i MJ z ASTRO pojawili się 31 lipca w odcinku „Yoo Hee Yeol’s Sketchbook„, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach z występami w musicalu „Jamie” (oryginalny tytuł „Everybody’s Talking About Jamie„).

Trójka z nich pokazała swoje przywiązanie do musicalu i nazwała go punktem kulminacyjnym swojej kariery. Dla MJ’a i Ren’a jest to ich pierwszy musical. MJ został zapytany, jak zdecydował się wystąpić w musicalu i powiedział:

„Chciałem być w musicalu od najmłodszych lat. Oglądałem wtedy z rodzicami musical „Please Look After Mom” i zdałem sobie sprawę, że w krótkim czasie można przenosić ludzi przez musical, więc zawsze miałem nadzieję, że pewnego dnia będę mógł wystąpić w musicalu”.

Ren podzielił się:

„Chciałem zburzyć mur we mnie. Chciałem spróbować czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Zawsze myślałem o sobie, że mam wiele talentów, ale nie miałem wielu okazji, by je pokazać i czułem, że musical będzie idealny. I wielu ludzi wokół mnie mówiło mi, że byłbym świetny do musicalu, bo moje życie jest jak musical.”

Jo Kwon opowiadał o tym, dlaczego „Jamie” jest dla niego tak wyjątkowy i powiedział, że kiedy poszedł na przesłuchania, był jeszcze w wojsku. Opowiedział o tym, jak wykorzystał przydzielony mu urlop, by pójść na przesłuchanie, nosząc swój mundur wojskowy i parę czerwonych obcasów w plecaku. Powiedział:

„Czułem, że będę tego żałował aż do końca życia, jeśli nie przyjmę tej roli. „Jamie” daje mi szansę wydobyć z siebie inną rolę, której nawet ja nie byłem do końca świadomy”.

Dodał:

„Jest rok 2020. Nie ma zasad mówiących, że mężczyźni nie mogą nakładać lakieru do paznokci ani nosić makijażu. To jest idea „Jamie”. Walczysz z uprzedzeniami świata i żyjesz tak, jak chcesz.”

Ponieważ wszyscy trzej zostali obsadzeni w głównej roli Jamie, razem z Shin Joo Hyupem, nie sposób zobaczyć ich wszystkich razem na scenie podczas musicalu, więc skorzystali z okazji, by wspólnie wykonać „You Don’t Even Know It” z „Jamie„. Sprawdźcie też występ Jo Kwona z „This Song” z repertuaru 2AM!


Źródło: 1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments