Jun Hyun Moo i Jin Se Yeon będą gospodarzami Soribada Best K-Music Awards 2020!

Wraz z pierwszą nagrodą Soribada Best K-Music Awards w 2017 roku i tym samym wręczeniem nagród, które odbyło się w zeszłym roku, Jun Hyun Moo po raz trzeci będzie gospodarzem tego wydarzenia. Dzięki swoim płynnym umiejętnościom prowadzenia i doświadczeniu zdobytemu podczas grania w wielu programach, Jun Hyun Moo będzie odpowiedzialny za tegoroczną ceremonię wręczenia nagród.

Ponadto potwierdzono, że Jin Se Yeon będzie gospodarzem programu u boku Jun Hyun Moo. Oprócz zaprezentowania swojego utalentowanego aktorstwa w wielu dramach i filmach, aktorka ujawniła również swoją dowcipną naturę w programach rozrywkowych. Nowa chemia Jin Se Yeon i Jun Hyun Moo jako MC będzie kolejnym interesującym punktem, na który warto zwrócić uwagę podczas Soribada Best K-Music Awards 2020.

Nadchodząca ceremonia zapewni pełną wersję ujęć przedstawień, a także opcję multicam, która zapewni ujęcia poszczególnych członków z różnych perspektyw, dzięki czemu widzowie będą mogli cieszyć się pokazem na więcej niż jeden sposób. Ceremonia będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem aplikacji LG U + Idol Live.

Konkurs Soribada Best K-Music Awards 2020 odbędzie się 13 sierpnia.


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments