Kim Won Hae i Heo Dong Won wyleczyli się z COVID-19!

W zeszłym miesiącu obaj aktorzy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność wirusa po tym, jak zdiagnozowano go u innego aktora teatralnego Seo Sung Jong, z którym współpracowali.

22 września ich agencje wydały oświadczenia potwierdzające, że aktorzy w pełni wyzdrowieli i wrócili do swoich normalnych zajęć.

Oto oficjalne oświadczenie SGG Company, agencji Kim Won Hae:

25 sierpnia u Kim Won Hae zdiagnozowano COVID-19 i hospitalizowano w izolatce w celu leczenia. 22 września uzyskał negatywny wynik testu na obecność wirusa, dzięki czemu będzie mógł wrócić do codziennego życia.

Kim Won Hae radzi sobie dobrze, ale istnieją obawy dotyczące zbliżających się skutków ubocznych wirusa. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o jego zdrowie, aby mógł w zdrowy sposób kontynuować swoją pracę.

Oto oficjalne oświadczenie agencji Ace Factory, Heo Dong Wona:

Witam, tu Ace Factory.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie przesłane do Heo Dong Won. Oto aktualizacja informacji o jego obecnym stanie.

20 sierpnia u aktora zdiagnozowano COVID-19 po tym, jak członek obsady spektaklu „Jjamppong” uzyskał wynik pozytywny.

Heo Dong Won był stale leczony na oddziale izolacyjnym, a po potwierdzeniu, że jest zakażony pomimo, że nie miał objawów choroby, przeszedł na okres kwarantanny na dwa tygodnie. Jego ostateczne wyniki okazały się negatywne.

Heo Dong Won będzie koncentrował się na swoim zdrowiu przez resztę miesiąca, a następnie rozpocznie przygotowania do swoich projektów w październiku. Dziękuję bardzo za troskę i wsparcie.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments