Brand New Music ogłosiło, że w przyszłym roku wystartuje nowy boys group!

Źródło z agencji ujawniło:

“Przygotowujemy się do uruchomienia naszej kolejnej chłopięcej grupy, która celuje w globalny rynek i zamierzamy zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku. Oficjalnie zaczęliśmy ustalać plany debiutu.”

Nowy boy group Brand New Music będzie składał się z wszechstronnie utalentowanych i wyjątkowych członków, w tym Lee Eun Sang, który zadebiutował jako członek X1 po “Produce X 101” i obecnie jest aktywny jako artysta solowy. Będzie to pierwsza grupa Brand New Music z dużą liczbą członków. Agencja niedawno sfinalizowała debiutancki skład i utworzyła ekskluzywny zespół, który będzie systematycznie zarządzał grupą.

Brand New Music ujawniło:

“Niedawno ujawniliśmy grupę podczas prywatnego showcase’u dla pracowników branży, a grupa została uznana za taką, która weźmie przemysł muzyczny szturmem, dzięki swojemu wyjątkowemu składowi i unikalnemu urokowi. Koncept grupy, liczba członków, nazwa, narracja i inne szczegóły będą ujawniane jeden po drugim począwszy od drugiej połowy tego roku.”

Brand New Music to wytwórnia muzyczna i agencja prowadzona przez CEO Rhymer i jest domem dla artystów AB6IX, BDC, Bumkey, Hanhae, Han Dong Geun, Yang Da Il i wielu innych.

Bądźcie na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi nowej grupy!


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu – tutaj


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments