Lee Je Hoon, Esom, Kim Eui Sung i Naeun z APRIL wystąpią razem w nadchodzącej dramie!

Cała czwórka została potwierdzona jako obsada nachodzącej dramy „Deluxe Taxi”. O Lee Je Hoon, Esom i Naeun mogliśmy się wcześniej dowiedzieć o rozmowach na temat wzięcia przez nich udziału w produkcji.

Lee Je Hoon, Esom, Kim Eui Sung, And APRIL’s Naeun Confirmed For Upcoming Drama

Oparta na grze internetowej o tej samej nazwie „Deluxe Taxi” opowiada o tajemniczej firmie taksówkarskiej, która mści się w imieniu ofiar, które nie są w stanie wymierzyć sprawiedliwości. Dramę wyreżyseruje Park Joon Woo („Doctor Detective”), a scenariusz został napisany przez Oh Sang Ho („Fabricated City”, „Code Name: Jackal”).

Lee Je Hoon wcieli się w Kim Do Gi, byłego oficera sił specjalnych, który pracuje jako kierowca taksówki. Jest wyjątkowym taksówkarzem, który łączy swoją wrodzoną intuicję, z ostrym osądem i niezachwianą śmiałość, a także niebywałą fizycznością.

Esom zagra prokuratorkę Kang Ha Na, która jest jak buldożer w dążeniu do sprawiedliwości. Uzbrojona w piękno, elitarne wykształcenie oraz otwartą i uczciwą osobowość. Ma jedną wadę: ma skłonność do przemocy, gdy staje twarzą w twarz z niesprawiedliwością. Ścigając zaginionego byłego skazańca, nabiera podejrzeń co do tajemniczego taksówkarza Kim Do Gi.

Ki Eui Sung zagra Jang Sung Cheol’a, prezesa tajemniczej taksówki. Jest szefem operacji mającej na celu ukaranie tych, którzy wykorzystują bezsilnych w ślepym punkcie wymiaru sprawiedliwości. Jest ciepły i delikatny dla ofiar, ale absolutnie bezwzględny, jeśli chodzi o znajdowanie sprawców.

Naeun wcieli się w Go Eun, hakerkę zatrudnioną w taksówce, która potrafi wyszukiwać i ujawniać informacje osobiste. Jest ekspertem w korzystaniu ze wszystkich urządzeń cyfrowych, od telewizji przemysłowej, smartfonów po komputery, i będzie działać jako oczy i uszy Kim Do Gi.

Zespół produkcyjny stwierdził:

„Zaplanowaliśmy tą dramę z myślą o zapewnieniu widzom orzeźwiającej rozrywki. To dobry początek dzięki obsadzie z Lee Je Hoon’em, Esom’ą, Kim Eui Sung’iem i Naeun. Z niecierpliwością czekajcie na „Deluxe Taxi”, która rozwiąże stres widzów dzięki fabule o bohaterach walczących ze złem”.

„Deluxe Taxi” zostanie wyemitowany w 2021 roku.


Źródło: (1)

Edytor: Deb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments