Zaledwie jeden dzień po utworzeniu historii Channel A z zupełnie nowym rekordem oglądalności, „Lie After Lie” ponownie pobija rekord!

12 września nowa drama z Lee Yoo Ri i Yeon Jung Hoon nadal przyciąga nowych widzów, osiągając jak dotąd najwyższe oceny oglądalności.

Według Nielsen Korea, czwarty odcinek „Lie After Lie” uzyskał średnią ocenę 4,2% (zarówno w całym kraju, jak i w obszarze metropolitalnym Seulu), łatwo pobijając swój własny rekord z poprzedniej nocy. Odcinek osiągnął imponujące 5,3 procent w obszarze metropolitalnym Seulu.

W międzyczasie „Alice” SBS uzyskał średnie oceny ogólnokrajowe na poziomie 8,0% i 9,9% za dwie części, co oznacza znaczny wzrost oglądalności w porównaniu z ostatnim odcinkiem z poprzedniego wieczoru.

Drama „Missing: The Other Side” OCN-u utrzymała się na niezmienionym poziomie ze średnią ogólnokrajową oceną 3,3% i szczytem 3,9% za noc, podczas gdy program tvN-u „Forest of Secrets 2” zajął pierwsze miejsce w swoim przedziale czasowym ze średnią ogólnokrajową oceną 7,2 procent i szczytem 8,0 procent.

Wreszcie, „Once Again” KBS 2TV pozostał najczęściej oglądaną dramą sobotniego wieczoru, gdy zbliżał się do finału serialu. Przedostatni odcinek przebojowej dramy uzyskał średnie ogólnokrajowe oceny na poziomie 29,6% i 33,3% w dwóch częściach.

Gratulacje dla obsady i ekipy „Lie After Lie”!


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments