Menadżer BTS został poddany ostrej krytyce po tym, jak rzekomo skorzystał ze służbowego vana, by udać się na wycieczkę ze swoją dziewczyną.

18 maja na jednym z mediów społecznościowych pojawił się wpis o tym, że menedżer BTS korzystał z furgonetki firmowej ze swoją dziewczyną podczas spotkań. W poście stwierdzono, że w zeszłym roku partnerka mężczyzny przesłała zdjęcie na swoją relacje na Instagramie, gratulując swojemu chłopakowi bycia pracownikiem w agencji BTS.

Później publikowała zdjęcia z vana należącego do wytwórni BTS i pisała takie rzeczy, jak: „Wow, to auto celebrytów!”.

Według postu zamieszczonego na wcześniej wymienionym portalu stało się to wiele razy. Autor twierdzi również, że przyjaciele menedżera również przebywali w tym samochodzie podczas długich osobistych wycieczek, na co wskazują wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Wspomina też, że menedżer narzekał wielokrotnie na swoich mediach społecznościowych na długie godziny prowadzenia pojazdu i na to jak trudne jest to dla niego. Większości osób wydaje się, że szuka on uwagi.

Internauci komentują:

„Przechwalanie się tej dziewczyny doprowadzi do utraty pracy przez jej chłopaka.”

„Pojazd ma być ściśle wykorzystywany tylko do wydarzeń publicznych, a ten facet używa tego samochodu jak własnego?”

„Big Hit, lepiej zarządzaj swoim personelem”.

„Ugh LOL chwalenie się na SNS.”

Co sądzicie o tej sytuacji?


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xassa
Xassa
5 miesięcy temu

Pytanie brzmi, czy sprawdzał on to auto wystarczająco po używaniu przez znajomych…
Naruszanie majatkuf Irmy to jedno (znam przypadki, gdzie szef pozwala na używanie służbowego auta do celów pryeatnych), ale biorąc jak wiele gróźb jest skierowanych do BTS, jak wiele sasaengow łazi za nimi i nie daje im żyć… Och, boi, to prawie jak narażenie życia lub prywatności każdego artysty BigHit, który jeździ tym samochodem… Do mojej głowy przychodzi tysiąc myśli, jak taką sytuację moznaby wykorzystać w 4oznych celach – i jestem pewna, że nie tylko mi.

Jul
Jul
5 miesięcy temu

Jak dla mnie, zwykłe „buractwo”. Rozumiem jeszcze, jakby pojechał gdzieś sam, bo akurat miał jakiś problem ze swoim samochodem, a miał pozwolenie od szefostwa, ale obwożenie służbowym samochodem swoich znajomych, dziewczyny/żony, to już przesada. I patrząc na komentarze, które zamieszczała ta dziewczyna, to cóż… mega prostackie zachowanie.

Agata
Agata
5 miesięcy temu

Hmmm to czasem nie jest JinHit a nie BigHit??

Jakaś tam fanka i coś jeszcze
Jakaś tam fanka i coś jeszcze
5 miesięcy temu
Reply to  Agata

To były żarty

Jakaś tam fanka i coś jeszcze
Jakaś tam fanka i coś jeszcze
5 miesięcy temu

Jak debil oboje się zachowali – on, za to że używa do popisania się przed znajomymi i dziewczynkami, – ona, przechwalanie się się tym „jakim samochodem wozi się mój chłopak”.

Dorośli ludzie, ale zachowują się nieodpowiedzialnie -_-