Nadchodząca drama KBS “Imitation” wypuściła plakaty fikcyjnych grup idoli, które wystąpią w serialu!

Na podstawie hitowego webtoona o tej samej nazwie “Imitation” będzie śledzić życie idoli w konkurencyjnym przemyśle rozrywkowym. W gwiazdorskiej obsadzie znajdą się Jung Ji So; Lee Jun Young z U-KISS; Yunho, Jongho, Seonghwa i San z ATEEZ; Jiyeon z T-ara; była członkini I.O. I i PRISTIN – Lim Nayoung, Hwiyoung i Chani z SF9, Danny Ahn z g.o.d., Yuri, Minseo, Suwoong z Boys’ Republic, Ahn Jung Hoon i była członkini Baby V.O.X – Shim Eun Jin.

Fabuła dramy będzie skupiać się na trzech fikcyjnych grupach idoli: Tea Party, SHAX i Sparkling.

Tea Party to nowa grupa dziewcząt składająca się z członkiń Lee Ma Ha (w tej roli Jung Ji So), Shim Hyun Ji (w tej roli Lim Nayoung) i Yoo Ri Ah (w tej roli Minseo). Danny Ahn zagra Ji Hak’a, dyrektora generalnego agencji Tea Party.

SHAX to męska grupa składająca się z członków Kwon Ryoc (Lee Jun Young), Hyuk (Jongho), Lee Hyun (Hwiyoung), Do Jin (Yuri) i Jae Woo (Ahn Jung Woon). Chani będzie grał Lee Eun Jo, byłego członka grupy.

Wreszcie Sparkling to rywalizująca grupa chłopców, w skład której wchodzą Lee Yoo Jin (Yunho), Se Young (Seonghwa), Min Soo (San) i Hyun Oh (Suwoong).

Premiera „Imitation” odbędzie się 7 maja o godzinie 23:20 czasu koreańskiego i będzie dostępna z angielskimi napisami na Viki.

Na którą z tych grup idoli nie możesz się doczekać?


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments