Nadchodząca drama JTBC „IDOL: The Coup” potwierdziła kolejnych członków swojego lineupu!

IDOL: The Coup” opowiada historie „skazanych na zagładę idoli”, którzy potrzebują jednego sukcesu, aby się rozwiązać. Jest to opowieść o młodych ludziach, którzy z ufnością porzucają swoje marzenia, rozwijając się poprzez swoje porażki i podejmując odważne kroki w kierunku nowych celów.

Hani z EXID gra Kim Je Na, członkinię sześcioletniej grupy idolek Cotton Candy. Kwak Si Yan występuje jako Cha Jae Hyuk, dyrektor generalny agencji Cotton Candy, Starpeace Entertainment. Kim Min Kyu zagra Seo Ji Han, członka popularnej grupy Mas, która również jest związana z Starpeace.

Chociaż Cotton Candy było pierwszą grupą dziewczyn Starpeace, są one uważane za nieudane idolki, ponieważ publiczność wciąż nie zna ich imion. Razem z postacią Hani, Kim Je Na, jest pięć członkiń grupy. Solbin z LABOUM gra Hyun Ji, raperkę i główną tancerkę, której awanturnicze skłonności mogą wywołać skandale. Han So Eun gra Stellę, wizualną, centralną i najstarszą członkinię grupy, która jest opisywana jako miła i wrażliwa. Exy z WJSN gra L, główną wokalistkę grupy, która popada w rozpacz i gniew, kiedy grupa nie odnosi sukcesów. Green z Redsquare gra Chae Ah, która ma sławnych rodziców-aktorów, ale nie wyróżnia się talentem.

Wliczając w to postać Kim Min Kyu, Seo Ji Han, który jest liderem grupy, jest pięciu członków Mas. Jo Joon Young gra Ray’a, mózg grupy, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingach w swojej szkole i jest również dobry w śpiewie i tańcu. Hong Eun Ki gra Yool, słodkiego i czułego idola, który jest odpowiedzialny za taniec w grupie i jest świetny w komunikacji z fanami. Baek Seo Hoo gra Tae Young, który jest znany ze swojego dobrego wyglądu i wyprostowanego wizerunku, ale zawsze zrzędzi innym członkom grupy. Lee Eun Sang gra Dana, najmłodszego członka grupy, który zawsze wydaje się starszy niż jego wiek.

IDOL: The Coup” będzie miał swoją premierę gdzieś w listopadzie.


Źródło: 1

Edytor: D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments