Nadchodząca drama KBS „Secret Royal Inspector” przedstawia kolejny rzut oka na postacie Kim Myung Soo i Kwon Nary!

„Secret Royal Inspector” to komiksowy dramat kryminalny o tajnym królewskim inspektorze, który działa w prowincjach, aby wymierzyć sprawiedliwość, odkryć korupcję i rozwiązać problemy ludzi. Tajny królewski inspektor był prawdziwym rządowym stanowiskiem w dynastii Joseon, specjalnie mianowanym przez króla.

Kim Myung Soo gra Sung Yi Kyum, urzędnika publicznego w Hongmungwan (Biuro Specjalnych Doradców). Bohater zostaje mianowany na stanowisko tajnego królewskiego inspektora. Kwon Nara gra Hong Da In, damę (kobietę pracującą w biurze rządowym w Joseon) przebraną za gisaeng (kurtyzanę wyszkoloną w muzyce i sztuce).

Drama ukaże drogę ich przemian, od zera do bohatera. Sung Yi Kyum prowadził podwójne życie, uprawiając hazard i odwiedzając co noc domy gisaeng. Powoli zaczyna się zmieniać, gdy proponują mu stanowisko tajnego królewskiego inspektora.Z drugiej strony medalu Hong Da In jest właściwie córką rodziny królewskiej, ale ukrywała swoją tożsamość ze względu na tragiczną historię rodziny za czasów jej dzieciństwa. Postanowiła poświęcić swoje życie sprawiedliwości. Obie postacie nie tylko będą się rozwijać i zmieniać, ale zbliżą się, gdy razem odkryją skorumpowanych rzemieślników.

Premiera „Secret Royal Inspector” odbędzie się 21 grudnia o godzinie 21:30 KST.


Źródło: (1)

Edytor: Deb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments