Pierwsza część bardzo wam się spodobała, a więc przychodzimy z kolejną porcją najpopularniejszych miejsc z teledysków. Tym razem przedstawimy najpopularniejsze budynki.

1. Ceglane szeregówki

Te niepowtarzalne opuszczone budynki znajdziemy w teledyskach takich artystów, jak EXID, Be.A czy 24K.

Watch: 24K Plays A Dangerous Game Of Love And Betrayal In “BINGO” MV |  Soompi

2. Dach Szkolny

Ten budek jest prawdopodobnie szkołą, jednakże to dach jest miejscem lubianym przez producentów. W teledyskach możemy zobaczyć ceglaną ścianę, a w innym ujęciu biało-szarą z niebieskimi pasami. Dodatkowo budynek ten na przestrzeni lat zmienił się delikatnie kolorystycznie, zyskał kolor różowy obok niebieskich pasów. Na tym dachu występowały takie gwiazdy, jak PlayBack, BigFlo, Seventeen, Up10tion, Stray Kids, Viction czy Pentagon.

więcej uwagi

3. Opuszczone blokowisko

Szare opuszczone blokowisko to idealne miejsce do utworzenia teledysku z gatunku slumsów, postapokaliptycznych miast czy obozów wygnańców. Możecie je kojarzyć z teledysków takich zespołów, jak EXO, Shinee czy Block B.

Shall We Dance?” by Block B – KPOP Song of the Week – Modern Seoul

4. Budynek/dach sklepu

Ten niewielki budynek w jasnym kolorze oraz z bordową dachówką to tak naprawdę sklep. Idole albo występowali na budynku albo przed nim. Znajdziemy go u takich artystów, jak Monsta X, Wanna One czy MXM.

Watch: Wanna One's Excitement Is Contagious In Behind-The-Scenes Video For  “Energetic” MV | Soompi

5. Laundry Pizza

Kolejnym ciekawym miejscem jest pizzeria, która jest umiejscowiona w dzielnicy Gangnam w Seulu. Tu powstały teledyski oraz sesje zdjęciowe takich artystów, jak BTS, GOT7, IOI, EXID, APink, Henry, Key i wielu więcej.

Laundry Pizza – A Staple K-Pop Filming Location! – The Korean Lass

Źródło: Opracowanie własne

Edytor: Grazia

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments