Nadchodząca drama tvN „Mouse” (tytuł dosłowny) oficjalnie ogłosiła główną obsadę!

Mouse” to nowa, ekscytująca drama, której akcja toczy się w świecie, w którym ludzie mogą zidentyfikować psychopatów za pomocą testu DNA płodu w łonie matki.

Wcześniej potwierdzono, że Lee Seung Gi zagra w tym dramacie jako Jung Ba Reum, szlachetny początkujący policjant, który z pasją wierzy w sprawiedliwość i jest niemalże niewiarygodnie miły. Jednak całe jego życie zostanie wywrócone do góry nogami z powodu nieoczekiwanych wydarzeń podczas jego polowania na seryjnego mordercę, którego cały naród drży ze strachu.

Lee Seung Gi

W swojej pierwszej od sześciu lat główną rolą dramatyczną Lee Hee Joon zagra Go Moo Chi, zatwardziałego detektywa, którego rodzice zostali zamordowani, gdy był jeszcze młody. Zdeterminowany, by pomścić morderstwo swoich rodziców, Go Moo Chi nie mógł mniej przejmować się prawem ani postępowaniem według książki i jest gotów uciec się do wszelkich środków niezbędnych do złapania przestępców.

Lee Hee Joon

Park Ju Hyun zagra Oh Bong Yi, twardą licealistkę, która mieszka sama ze swoją babcią i jest biegła w sztukach walki. Za każdym razem, gdy spotyka lokalnego policjanta Jung Ba Reuma, obaj w zabawny sposób się ze sobą sprzeczają.

Park Ju Hyun

Kyung Soo Jin pojawi się w dramacie jako Choi Hong Joo, utalentowana reżyser produkcji (PD), znana jako „Sherlock Hong Joo”. Skrywa także sekret, który zmusił ją do zaplątania się w sprawę zabójcy z dzieciństwa.

Kyung Soo Jin

Ahn Jae Wook zagra słynnego neurochirurga Han Seo Joon, a Kim Jung Nan zagra jego żonę Sung Ji Eun.

P.O. z Block B, który wcześniej potwierdził udział w dramie, zagra początkującego detektywa pracującego pod kierownictwem Go Moo Chi.

Ahn Jae Wook,Kim Jung Nan i P.O. 

Producenci dramy skomentowali:

“Mouse”, która jest wybierana jako jeden z najbardziej oczekiwanych dram pierwszej połowy 2021 roku, potwierdziła swój ostateczny skład i robi pierwszy krok naprzód. Prosimy o oczekiwanie na “Mouse”, która otworzy nowe horyzonty dla drama tvN i aktorstwa jej obsady”.

Premiera „Mouse” ma się odbyć w pierwszej połowie 2021 roku.


Źródło: 1

Edytor: Deb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments