Park Yoochun oficjalnie przygotowuje się do powrotu do przemysłu rozrywkowego.

31 lipca Park Yoochun udał się na swój osobisty Instagram, aby ogłosić, że pracuje nad nowym albumem i że organizuje w Tajlandii imprezę z autografami i mini koncert fanów.

Jego pełny podpis brzmi:

Cześć. Jestem tutaj, aby przekazać dobre wieści fanom, którzy długo czekali na album Park Yoochun. Obecnie przygotowuję się do wydania albumu i wkrótce przywitam Was dobrym albumem. Planuję także zorganizować w Tajlandii imprezę z autografami i mini koncert dla fanów, więc proszę, okażcie mi dużo miłości i uwagi. Więcej szczegółów można znaleźć w The Number Nine. Dziękuję Ci.”

W kwietniu 2019 roku Park Yoochun zorganizował konferencję prasową, na której  zaprzeczył  zarzutom, że używa nielegalnych narkotyków i powiedział, że przejdzie na emeryturę, jeśli test narkotykowy wykaże, że je wziął. Po pozytywnym wyniku testu na obecność narkotyków jego agencja, C-JeS Entertainment, rozwiązała  kontrakt i ogłosiła odejście z branży. Później tego samego roku został  oskarżony  o wstrzyknięcie Filopona i otrzymał wyrok w zawieszeniu.

Na początku tego roku Park Yoochun pojawił się w programie „Heard It Through the Grapevine”, aby opowiedzieć o kontrowersjach związanych z jego potencjalnym powrotem do przemysłu rozrywkowego. W 2020 roku otworzył nowe konta w mediach społecznościowych, nową stronę fanklubu, wydał fotoksiążkę oraz zorganizował lub zaplanował kilka wydarzeń związanych z fanami. Do marca tego roku przedstawiciele Park Yoochun twierdzili, że nie ma planów powrotu do przemysłu rozrywkowego.


Źródło: 1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments