Nowa drama Kanału A „Lie After Lie” zyskuje na popularności!

5 września w drugim odcinku oglądalność nowej dramy, w której grają Lee Yoo Ri i Yeon Jung Hoon, wzrosła ponad dwukrotnie. Według Nielsen Korea, drugi odcinek „Lie After Lie” uzyskał średnią ogólnokrajową ocenę 2,6 procent, co stanowi znaczący skok od premiery poprzedniego wieczoru.

„Missing: The Other Side” OCN-u również cieszy się wzrostem oglądalności z każdym nowym odcinkiem. Trzeci odcinek nowej tajemniczej dramy fantasy z udziałem Go Soo i Ahn So Hee uzyskał średnią ogólnokrajową ocenę 3,0% i szczyt 3,6%, co oznacza najwyższe do tej pory oceny.

„Missing: The Other Side” również wypadł dobrze w kluczowej grupie demograficznej widzów w wieku od 25 do 49 lat, wśród których średnia ogólnokrajowa ocena wyniosła 2,4%, a szczyt 2,8%.

Nowy thriller science-fiction SBS „Alice” podobnie osiągnął najwyższe oceny w czwartym odcinku zeszłej nocy. Najnowsza transmisja uzyskała średnie oceny ogólnokrajowe na poziomie 8,7% i 10,6% za dwie części, ustanawiając nowy osobisty rekord dramy.

Program tvN-u „Forest of Secrets 2” pozostał silny, osiągając średnią ogólnokrajową ocenę 6,5% i szczyt 7,4% za noc. Drama wypadła również dobrze z kluczową grupą demograficzną widzów w wieku od 20 do 49 lat, wśród których uzyskała średnią ocen 3,4 procent i szczyt 3,8 procent w całym kraju.

W międzyczasie „Graceful Friends” JTBC zakończyło się wysoką notą: finał tajemniczej dramy uzyskał średnią ogólnokrajową ocenę 5,1%, najwyższą w historii serialu.

 

Wreszcie, „Once Again” KBS 2TV nadal królował jako najczęściej oglądana drama weekendowa, uzyskując średnie ogólnokrajowe oceny na poziomie 27,4% i 32,6% za dwie części.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments