Son Ye Jin prezentuje się elegancko jako muza marki modowej Bride And You w grudniowym numerze magazynu Elle!

W wywiadzie towarzyszącym jej sesji zdjęciowej, aktorka opowiedziała o swojej długiej karierze, swoich przemyśleniach na temat potencjalnego dołączenia do hollywoodzkiego filmu i nie tylko.

Son Ye Jin opowiadała o jej nieśmiertelnym entuzjazmie do aktorstwa. „Chociaż zdarzały się przypadki, w których przypadkowo robiłam sobie przerwę w oczekiwaniu na projekt, choć prawie nigdy nie odpoczywałam celowo” – powiedziała. „Jest to również coś, z czego jestem dumna – mogę konsekwentnie przedstawiać nowe projekty i zawsze być z pasją”.

Aktorka dodała: „Czasami byłam wyczerpana, a także doświadczyłam załamania, ale na szczęście udało mi się to przezwyciężyć dzięki moim projektom”.

Wcześniej ujawniono i potwierdzono, że Son Ye Jin prowadziła rozmowy, aby zagrać w hollywoodzkim filmie „Cross”. Mówiła o podjęciu wyzwania. „Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie miałam ochoty wypróbować czegoś takiego” – przyznała. „Jestem już przytłoczona koreańskimi projektami, więc bałam się, czy potrafię dobrze się zachowywać, mówiąc w obcym języku”.

Kontynuowała: „Zaczęłam jednak myśleć o tym, kiedy kiedykolwiek będę mogła spróbować czegoś takiego ponownie. Jeśli nadarzy się dobra okazja, z radością ciężko nad nią popracuję. Mam wrażenie, że wiele z tego wyciągnę, gdy to wezmę ”.

Pełne zdjęcie i wywiad z Son Ye Jin można znaleźć w grudniowym numerze magazynu Elle.


Edytor: Mania

Źródło : (1)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments