Song Joong Ki, Jeon Yeo Bin i Taecyeon z 2PM zagrają główne role w nowej dramie tvN-u!

 

Nadchodząca drama tvN-u  “Vincenzo” opowie historię włoskiego prawnika i mafii consigliere Vincenzo Cassano, który wraca do Korei z powodu konfliktu w swojej organizacji. Spotyka tam twardą prawniczkę Hong Cha Young. Razem zaczną wymierzać sprawiedliwość, wykorzystując metody stosowane przez złoczyńców. Drama przyniesie widzom katharsis, gdy mroczni bohaterowie zmierzą się z prawdziwymi złoczyńcami, których nie można pokonać za pomocą zgodnych z prawem metod.

Reżyser Kim Hee Won z “Money Flower” i “The Crowned Clown” połączy siły ze scenarzystą Parkiem Jae Bumem, który wcześniej napisał “Good Manager” i “The Fiery Priest”, aby stworzyć “Vincenzo”.

Song Joong Ki zagra włoskiego prawnika i mafijnego consigliere Vincenzo Cassano, który ma koreańskie pochodzenie i został adoptowany przez włoską rodzinę w młodym wieku. Wyposażony w niezrównane umiejętności negocjacyjne i charyzmę, Vincenzo Cassano żyje w zemście. Po przybyciu do Korei odkrywa głęboko zakorzeniony nikczemny kartel i rozwiązuje ten problem, gdy zostaje związany z Hong Cha Young, prawniczką, która zrobi wszystko, by wygrać sprawę.

Hong Cha Young, którą gra Jeon Yeo Bin, jest asem w najlepszej koreańskiej firmie prawniczej Woosang. Bardziej zwraca uwagę na to, jak korzystna lub niekorzystna jest sytuacja, w której ktoś się znajduje, niż na to, czy jest dobry, czy zły. Zaczyna się zmieniać po tym, jak poznaje Vincenzo Cassano.

Taecyeon, który wcześniej został potwierdzony jako główna rola w dramie, wciela się w Jang Jun Woo, przystojnego i inteligentnego stażystę w kancelarii prawnej, który ma doświadczenie w życiu za granicą. Charakteryzuje się beztroskim uśmiechem oraz nieco niezdarną i dziwną osobowością. Ma całkowite zaufanie do Hong Cha Young, swojej seniorki w pracy, a pojawienie się Vincenzo Cassano wyzwala jego ducha rywalizacji.

Zespół produkcyjny dramatu podzielił się tym, że:

“Vincenzo” to czarna komedia o mrocznych bohaterach, którzy karzą „zło” sposobami złoczyńców. Synergia między wyjątkowymi postaciami jest równie ważna dla dramy, jak jego twórczy motyw i dynamiczna fabuła. Idealny skład aktorów, którzy zmaksymalizują cechy każdej postaci i wprowadzą je w rzeczywistość, jest już kompletny. Możesz się tego spodziewać ”.

Według Ilgan Sports w skład obsady dramatu wchodzą także między innymi Yang Kyung Won, Kim Yeo Jin i Kwak Dong Yeon. Serwis informacyjny podał również, że aktorzy zebrali się na pierwsze czytanie scenariusza 9 sierpnia.

 

Premiera  “Vincenzo” planowana jest na pierwszą połowę 2021 roku.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments