TikTok zorganizuje kolejny koncert online!

Koncert zatytułowany „TikTok Stage Voice On” będzie transmitowany 25 września o godzinie 13:00. polskiego czasu przez TikTok. Każdy, kto ma aplikację, będzie mógł ją oglądać za darmo.

Wśród wykonawców znajdą się AB6IX, MCND, TOO, WayV, Kim Woo Seok z UP10TION, TVXQ, Lovelyz i ELRIS.

„TikTok Stage Voice On” zorganizowało również „challenge”, aby dać poczucie realizmu i wyjątkowe doświadczenie wykraczające poza granice występów online.

Fani mogą korzystać z funkcji „duetu” w aplikacji TikTok, aby śpiewać lub nagrywać wideo ze swoimi ulubionymi artystami. Filmy, które zostaną przesłane z hashtagiem #TikTokStageVoiceOn, zostaną odtworzone na koncercie, przez co będzie się wydawać, że fani są na miejscu koncertu.

„Challenge” potrwa od 16 września do 25 września do godziny 13:00. polskiego czasu, a filmy piosenkarzy, z którymi fani mogą tworzyć duety, można znaleźć na koncie tiktok_stage.

Jeśli fani wezmą udział w wyzwaniu, nie tylko stworzą wspomnienia ze swoimi ulubionymi piosenkarzami, ale także przyczynią się do wpłaty na rzecz artystów, którzy doświadczają trudności z powodu COVID-19. TikTok przekaże trzy dolary za jeden film Koreańskiej Fundacji Pomocy Artystom (Korea Artists Welfare Foundation).

Źródło:(1)

Edytor: Bella

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments