7 października źródło ujawniło z opóźnieniem, że personel filmujący dramę „Penthouse” został ranny na planie.

Według YTN, dwóch pracowników zostało rannych podczas pożaru, gdy płomienie nieoczekiwanie wzrosły. Wiele źródeł dodało, że dwóch członków ekipy filmowej zostało rannych podczas plenerowej sceny pożaru w SBS Tanhyeon Production Center w mieście Goyang w Ilsan. W rezultacie planowane na ten dzień zdjęcia zostały całkowicie zawieszone. Na szczęście obrażenia nie były aż tak poważne i dwaj pracownicy podobno wrócili na plan po dwóch dniach.

Ekipa produkcyjna „Penthouse” wydała oficjalne oświadczenie, które brzmi:

Około trzy tygodnie temu dwóch pracowników doznało niewielkich otarć i poparzeń w wypadku, do którego doszło. Wypadek spowodowany był utraceniem kontroli nad płomieniami podczas filmowania sceny pożaru.

Ekipa produkcyjna przestała filmować i zapewniła zarówno fizyczne, jak i psychiczne leczenie poszkodowanych pracowników.

Chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić obsadę i ekipę, którzy musieli być zszokowani tym incydentem. Wznowimy filmowanie z obietnicą zapewnienia bezpiecznego środowiska filmowego.

Jeszcze raz przepraszamy obsadę, ekipę i widzów i dołożymy wszelkich starań, aby produkcja była bezpieczniejsza.

„Penthouse” opowiada historię kobiety, która dąży do osiągnięcia celu, jakim jest wejście do wyższych sfer, stając się „królową” na 100 piętrze penthouse w Gangnam, co w jej oczach jest szczytem sukcesu. Drama dotknie również kobiet, które nie mają innego wyboru, jak stać się złoczyńcami, aby się chronić. W głównej obsadzie znaleźli się Lee Ji Ah, Kim So Yeon, Eugene, Uhm Ki Joon, Shin Eun Kyung, Bong Tae Gyu, Yoon Jong Hoon, Park Eun Seok i Yoon Joo Hee.

Drama będzie mieć premierę zgodnie z planem 26 października po zakończeniu „Do You Like Brahms?”.


Źródło: (1)

Edytor: Deb

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments