Mając tylko jeden odcinek do końca, „Search” OCN-u pozostał mocny przed finałem serialu!

14 listopada przedostatni odcinek „Search” nie tylko odnotował niewielki wzrost oglądalności, ale także zdobył najwyższe oceny, jakie drama kiedykolwiek uzyskała w sobotę (kiedy oglądalność była zazwyczaj znacznie niższa niż w niedzielę). Według Nielsen Korea, najnowsza transmisja uzyskała średnią ocen 3,6% i szczyt 4,0% w całym kraju, zajmując pierwsze miejsce w swoim przedziale czasowym we wszystkich kanałach kablowych.

„Start-Up” od tvN-u również cieszył się wzrostem oglądalności w porównaniu z poprzednim odcinkiem, a jego najnowsza transmisja uzyskała średnie oceny ogólnokrajowe na poziomie 4,9% i 5,1% za dwie części – i osiągnęła szczyt na poziomie 5,9% w nocy.

„Homemade Love Story” KBS 2TV nadal króluje jako najczęściej oglądana drama sobotniego wieczoru ze średnimi ocenami w całym kraju wynoszącymi 22,9% i 27,3%, podczas gdy „More Than Friends” JTBC utrzymuje się ze średnią oceną 1,3%.

W międzyczasie „Delayed Justice” SBS nie został wyemitowany zeszłej nocy z powodu transmisji relacji z międzynarodowego meczu piłki nożnej.

Ostatni odcinek „Search” zostanie wyemitowany 15 listopada o 22:30 KST.

Czy oglądacie którąś produkcję z wyżej wymienionych?


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments