W zeszłym tygodniu FNC Entertainment wydało oficjalne oświadczenie, aby powiadomić fanów, że członkini Cherry Bullet, Yuju, będzie poddana kwarantannie przez 14 dni, po zidentyfikowaniu jej jako osoby będącej w bliskim kontakcie z przypadkiem pozytywnym na COVID19.

Teraz, 20 stycznia, agencja opublikowała aktualizację, która potwierdza, że Yuju będzie mogła ponownie dołączyć do promocji grupowych jeszcze w tym tygodniu.

“Witajcie, tu FNC Entertainment.
Wyznaczony przez członkinię Cherry Bullet Yuju okres samo-kwarantanny trwa do 21 stycznia. W rezultacie, o ile nie wystąpią żadne inne szczególne okoliczności, Yuju ponownie dołączy do Cherry Bullet i rozpocznie promocje grupy z “Cherry Rush”, która rozpocznie się 22 stycznia.
Będziemy nadal aktywnie współpracować z działem zwalczania i zapobiegania chorobom, stawiając zdrowie i bezpieczeństwo naszych artystów jako najwyższy priorytet, dbając o to, aby nikt nie był narażony na COVID19 w jak największym stopniu.
Dziękujemy i przepraszamy fanów za cierpliwe czekanie i prosimy o nieustającą miłość do pierwszego mini albumu Cherry Bullet “Cherry Rush”.
Dziękujemy.”

.

.


Edytor: Mania

Źródło: 1

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments