Bez względu na to, jaka jest rola do zagrania w koreańskich serialach, aktorzy zawsze starają się ożywić swoje postacie. Czasami dostają role, w których grają bohaterów, którzy mają taką samą pracę jak oni, czyli są celebrytami. Zgadza się, te utalentowane gwiazdy spędzają czas we własnych butach przed kamerą w ramach fabuły dramy, chociaż osobowości, które przedstawiają nam, niekoniecznie są wierne ich prawdziwym.

Oto wybór aktorów, którzy grali gwiazdy w koreańskich dramach:

[Ostrzeżenie: spoilery!]

Kim Woo Bin w dramie „Uncontrollably Fond”

W tej dramie wystąpili Kim Woo Bin jako Shin Joon Young, śmiertelnie chory aktor i Suzy jako No Eul, producentka filmów dokumentalnych, którą nic nie powstrzyma, by zaspokoić swoje materialistyczne ego.

Rola Kim Woo Bin jako znanego aktora filmowego i piosenkarza, który umiera na raka, jest wyciskaczem łez. Pomimo tego, że początkowo przedstawia Shin Joon Young’a jako zarozumiałego celebrytę, aktor był w stanie doskonale przełączyć się na pokazanie bardziej emocjonalnej i bezbronnej strony jego bohatera.

IU w „The Producers”

Historia „The Producers” odbywa się na szóstym piętrze południowokoreańskiej publicznej stacji telewizyjnej, gdzie pracownicy prowadzą dział różnorodności, organizując wieczorne spotkania i pilnując terminów filmowania i montażu. Pracownicy pracujący tam to między innymi: doświadczony PD (dyrektor produkcji) Ra Joon Mo (Cha Tae Hyun), doświadczony PD Tak Ye Jin (Gong Hyo Jin), debiutant PD Baek Seung Chan (Kim Soo Hyun) i supergwiazda Cindy (IU).

IU gra rolę Cindy, znanej celebrytki, której kariera rozpoczęła się w wieku 13 lat. Nonszalancka i pewna siebie Cindy zyskała przydomek „lodowej księżniczki” za trzymanie swoich emocji pod kontrolą. IU jest znana z całkowitej kontroli nad mimiką i ogólnym nastawieniem, co pomogło jej bezbłędnie przedstawić tę postać.

Sung Hoon w „I Picked Up a Celebrity On the Street”

Pracowniczka kontraktowa Lee Yeon Seo (Kim Ga Eun) marzy o tym, by udzielić lekcji swojemu menedżerowi, ale przypadkowo odegrała swoją mściwą fantazję na topowej gwieździe Hallyu, Kang Joon Hyuku (Sung Hoon) w zwrocie wydarzeń. Myśląc, że przypadkowo zabiła Joon Hyuk, Yeon Seo potajemnie zabiera Joon Hyuk do swojego domu i przygotowuje się do pozbycia ciała! A Joon Hyuk żyje i myśli, że został porwany przez psychopatę! Nie widząc innej opcji, Yeon Seo trzyma go jako zakładnika, aby nie doniósł na policję. Jak długo może go ukrywać przed światem i czy kiedykolwiek uda jej się go przekonać, że nie jest złą osobą?

Jak zawsze czarujący, Sung Hoon nie miał problemu z przedstawieniem klasycznej postaci celebryty. Jego postać jest trochę odrażająca i ma skłonności psychotyczne, ale nie powstrzymuje się od okazywania miłości swoim fanom.

Seo Hyun Jin w „Beauty Inside”

Han Se Kye (Seo Hyun Jin) jest aktorką posiadającą szczególny sekret, który wywołuje plotki, biorąc pod uwagę jej status celebryty. Seo Do Jae (Lee Min Ki) jest dyrektorem wykonawczym linii lotniczej, który cierpi na prozopagnozję, czyli niezdolność do rozpoznawania twarzy. Oboje prowadzą tajemnicze życia, a w pewnym momencie przecinają swoje ścieżki i nieoczekiwanie znajdują ukojenie w swoich niedoskonałościach.

Pomimo dzielenia się swoją postacią z innymi aktorami, aby podkreślić, jak jej wygląd zmieniał się co miesiąc z powodu niezwykłego zjawiska, Seo Hyun Jin z wdziękiem wykonała psotną rolę Han Se Kye.

Hong Jong Hyun w „Absolute Boyfriend”

Da Da (Minah) jest wizażystką, która jest w tajnym związku z popularnym aktorem Ma Wang Joon’em (Hong Jong Hyun), napięty harmonogram celebryty kładzie kres ich związkowi. Da Da otrzymuje paczkę humanoidalnego robota o nazwie Zero Nine (Yeo Jin Goo), który aktywuje się, gdy przypadkowo dziewczyna go całe, stając się jej „chłopakiem”. To wszystko jest zabawne, dopóki nieuchronne zagrożenie umieści Wang Joon z powrotem na zdjęciu i nie zapoczątkuje dysfunkcyjnego trójkąta miłosnego.

Hong Jong Hyun gra w tej dramie dwie role: człowieka i androida. Jako aktor jest porywczy i nieostrożny w stosunku do Da Da, ale jego zazdrość pojawia się, gdy inny zalotnik pojawia się koło niej. Jednocześnie jego postać androida zasadniczo ulepsza się do lepszej wersji swojego ludzkiego ja, próbując stać się absolutnym chłopakiem dla swojej byłej dziewczyny.

Jun Ji Hyun w „My Love From the Star”

Inną aktorką jest tym razem Jun Ji Hyun jako Chun Song Yi, która jest sąsiadką obcego o imieniu Do Min Joon (Kim Soo Hyun). Będąc polarnymi przeciwieństwami, para w końcu znajduje kompromis i zaczyna rozwijać wzajemne uczucia, gdy poznają się bliżej.

Jun Ji Hyun jest dobrze znana ze swoich głupkowatych i dzikich ról, a rola Chun Song Yi nie jest inna. Aktorka była w stanie ożywić tę arogancką i bezczelną, ale kochaną postać, zachowując jednocześnie jej charyzmę przez wszystkie odcinki.

Yoo In Na w „Touch Your Heart”

Oh Yoon Seo (Yoo In Na) to słynna aktorka, której kariera gwałtownie spada, gdy zostaje niesłusznie złapana na skandalu. Próbując ocalić to, co zostało z jej kariery aktorskiej, postanawia wystąpić w dramie znanego scenarzysty. Ale jest jeden warunek, aby móc zagrać w serialu musi nabrać doświadczenia w kancelarii prawniczej. I tak ląduje za biurkiem koło Kwon Jung Roka (Lee Dong Wook), perfekcjonistycznego prawnika, który nie toleruje błędów

Yoo In Na często wciela się w wesołe role, a ta jest chyba najbardziej żywą jaką do tej pory zagrała. Czasami urocze, a czasami głupie, przedstawienie niewinności i buntu Oh Yoon Seo musiało być równie trudne do zagrania, ale jak przyjemne do oglądania!

 Yoon Doojoon w „Radio Romance”

Song Geu Rim (Kim So Hyun) jest asystentką scenarzysty, która marzy o zostaniu główną scenarzystką w programie radiowym. W końcu okazja nadarza się pod jednym warunkiem: musi obsadzić czołowego celebrytę Soo Ho (Yoon Doojoon) jako DJ programu. Mając na uwadze marzenie z dzieciństwa, Geu Rim robi wszystko, co w jej mocy, aby Soo Ho znalazł się na radiowym pokładzie.

Yoon Doojoon gra wysokiej klasy aktora z błyskotliwą karierą i mrocznym życiem. Jego podwójny portret doskonałego życia w świetle reflektorów i stanu przygnębienia po odosobnieniu jest dowodem jego rozwoju aktorskiego i oddania, aby ożywić wiele aspektów jego bohatera.


Edytor: Deb

Źródło: (1)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments