spot_img

PARTNERZY

Od ponad 10 lat redakcja K-POP LIVE POLSKA tworzy portal z informacjami ze świata K-popu oraz kultury i życia Korei, Japonii oraz Chin. Przez ten czas mieliśmy okazje współpracować z różnymi firmami branży rozrywkowej, handlowej, a także z licznymi wydawnictwami. Dzięki tym współpracom jesteśmy w stanie przekazywać naszym czytelnikom nie tylko różnorodne informacje z Azji, ale także urozmaicać naszą działalność licznymi konkursami. Jesteśmy zaszczyceni mogąc wspomóc inne przedsiębiorstwa swoją działalnością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą naszych partnerów.

Chcesz zostać naszym partnerem lub poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – Sarą Pawlik: kpoplivepolskaa@gmail.com

Stałe współprace

Joom

Joom to międzynarodowy marketplace, w którym znajdziecie nie tylko oryginalny merch k-pop, albumy i gadżety, ale także kosmetyki, odzież i wiele innych artykułów z całego świata.

K-Kingdom

K-Kingdom mała fabryka k-pop’owego merchandisingu, znajdziesz u nas unikalne t-shirty, bluzy, torby, dodatki i gadżety związane z k-popem oraz twoimi ulubionymi zespołami.

cheoncheonhi

Cheoncheonhi to polsko-koreański team z Wrocławia, którego celem jest promowanie kultury koreańskiej w Polsce poprzez różnego rodzaju usługi, eventy a także imprezy pod nazwą K-LOVE.

Kierunek Wschód

Kierunek Wschód specjalizuje się w nauczaniu języka koreańskiego online. Ucz się koreańskiego od najlepszych w najlepszy możliwy sposób. Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną!

Studytime

Pomoc przy rekrutacji na studia licencjackie/magisterskie oraz kursy językowe w Korei Południowej. Organizacja corocznych obozów zimowych/letnich w Korei.

Wydawnictwa

Jaguar

Staramy się wydawać książki, które dostarczą naszym czytelnikom dużo pozytywnych emocji, czasem czegoś nauczą, czasem wzruszą, a najmłodszym pokażą, że nie ma nic przyjemniejszego niż uruchomienie wyobraźni podczas lektury pasjonujących opowieści.

MANDO

MANDO to marka, pod którą wydajemy literaturę faktu, portrety ludzi kultury i nauki, beletrystykę, poradniki, a także książki dla dzieci. Ofertę MANDO kierujemy do Czytelników poszukujących literackiej przyjemności i satysfakcji poznawczej. Składa się na nią intrygująca kombinacja gatunków.

Young

Chcemy być tam, gdzie Wy, by zawsze Was wspierać. Nieważne, ile macie lat. Wierzymy, że w książkach Wydawnictwa Young odnajdziecie kawałek siebie. Nie ważne, czy wolicie urocze romanse, powieści obyczajowe poruszające ważne tematy czy najbliżej Wam do fantastyki. Na pewno mamy coś dla Was!

Tajfuny

Wydawnictwo Tajfuny przybliża literaturę Azji Wschodniej. Wybieramy książki, które zachwycają nas swoim językiem i poruszają ważne dla nas tematy i wierzymy, że zarazimy tą pasją czytelników w Polsce.

Relacja

Jesteśmy wydawcą książek m.in.: amerykańskiej pisarki i dziennikarki Joan Didion ("Rok magicznego myślenia", "Błękitne noce"), książek Marty Dzido ( "Małż", "Matrioszka"), "Akuszerek" oraz „Autostrady łez” Jessiki McDiarmid.

Znak Horyzont

Wydajemy książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata. Dzięki nim przyjemnie spędzą czas i odnajdą najważniejsze dla siebie wartości: wiedzę, emocje, odwagę.

Otwarte

Ponad 13 lat wydajemy książki, które otwierają umysł. #CzytajOtwarte i otwórz się na świat. P.S. Z naszymi książkami wyglądasz lepiej w komunikacji miejskiej.

Moondrive

Naszą misją jest wydawanie najlepszych książek dla młodzieży i młodych dorosłych w Polsce. Nasza siła to nie tylko kreatywność i optymizm, ale także determinacja.

Prószyński i S-ka

Niezależnie od tego, czy mówimy o romansach, kryminałach, fantastyce, wspomnieniach, biografiach, literaturze młodzieżowej czy popularnonaukowej, wszędzie natkniemy się na logo Prószyński i S-ka, którym sygnowane są nasze książki.

Mova

Oferta Movy skupia się na literaturze pięknej, literaturze faktu oraz kryminałach i thrillerach. Mova to przede wszystkim wydawnictwo, w którym mowa o dobrych książkach, ważnych historiach i niezwykłych bohaterach codzienności, a także powieściach, o których można mówić godzinami.

Pozostałe współprace

Ryucon

Katon

Sony Music Poland

YU/ME Management

Multikino