Redakcja

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Mizzu

Założycielka

Jestem Paulina i mam 23 lata. Moją pasją jest blogowanie i poświeciłam kilka pięknych lat na to. K-pop odkryłam w 2010 roku i zawdzieczam mu bardzo dużo.

Grazia

Edytor

Jestem Grażyna i działam jako Edytor. Czasami też tłumacze newsy, tworze profile i zajmuje się wywiadami. Przygodę z K-Popem rozpoczęłam w 2018 roku i od tej pory stanowi on nieodłączny element mojego zycia.

MOXX

Tłumacz

Jestem Martyna i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Interesuję się sportem oraz kulturą azjatycką. Kocham Big Bang, 2PM, Stray Kids oraz Mamamoo.

Nari

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na KLP jestem jednym z głównych tłumaczy. Pasjonuję się książkami, tańcem i obcymi kulturami, które kocham fotografować. Kpop poznałam w 2018 roku dzięki BTS.

Alexisola

Tłumacz

Na KLP zajmuję się tłumaczeniem newsów.

Saerina

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na stronie zajmuję się głównie tłumaczeniem newsów. Moją pasją są języki obce i fotografia. Kpopem interesuję się od 2010 roku, a moim ubandem jest Teen Top.

Zula

YoTuberka

Jestem Zula mam 15 lat. Jestem trochę pesymistką i od dwóch lat słucham K-popu. Oprócz K-popu lubię też Bollywood.

Mania

YouTuber

Hejcia jestem Mania mam 16 lat. Jestem osobą która cały czas się uśmiecha i chce zarażać ludzi pozytywną energią. Uwielbiam kpop i kocham kdramy.

Marysia

YouTuberka

Na KLP zajmuje się nagrywaniem filmów.

onebaek

Tłumacz

Mam na imię Michalina. Na KLP zajmuję się tłumaczeniem newsów. Uwielbiam oglądać koreańskie dramy to jedno z moich głównych zainteresowań.