Redakcja

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Mizzu

Założycielka

Jestem Paulina i mam 22 lata. Moją pasją jest blogowanie i poświeciłam kilka pięknych lat na to. K-pop odkryłam w 2010 roku i zawdzieczam mu bardzo dużo.

Grazia

Edytor

Na stronie KLP zajmuję się edytowaniem newsów. Przygodę z K-popem rozpoczęłam w 2018 roku i moim pierwszą grup jest BTS ^^). Studiuję turystykę.

Lavender Tae

Tłumacz

Jestem Ania i mam 24 lata. Moją pasją jest pisanie opowiadań oraz fotografowanie. K-pop odkryłam w 2011 roku i jest to nieodłączna część mnie. Na KLP jestem tłumaczem

Nari

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na KLP jestem jednym z głównych tłumaczy. Pasjonuję się książkami, tańcem i obcymi kulturami, które kocham fotografować. Kpop poznałam w 2018 roku dzięki BTS.

MOXX00

Autor

Mam na imię Martyna i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Interesuję się sportem oraz kulturą azjatycką. Kpopu słucham od 5 lat. Kocham Big Bang, 2PM, Stray Kids oraz Mamamoo.

Golden1

Tłumacz

Jestem Patrycja i mam 17 lat. Mieszkam na wsi pod Wrocławiem. K-popem interesuję się od 5 lat. Jestem nowym tłumaczem na kpoplivepolska. Najbardziej lubię BTS i NCT

Uma

Autor

Na KLP zajmuję się wieloma rzeczami. Między innymi - tłumaczeniem, pisaniem niektórych artykułów, recenzji. Możecie mnie też znać z kanału na YouTube oraz okazjonalnie z Instagrama.