spot_img

Redakcja

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Mizzu

Założycielka

Jestem Paulina i mam 26 lata. Moją pasją jest blogowanie i zdecydowanie Azja. K-pop odkryłam w 2010 roku i swoją przygode rozpoczełam z 4minute

Grazia

Główny edytor

Jestem Grażyna i działam jako Edytor. Czasami też tłumacze newsy, tworze profile i zajmuje się wywiadami. Przygodę z K-Popem rozpoczęłam w 2018 roku i od tej pory stanowi on nieodłączny element mojego zycia.

MiTien

Moderator

Cześć mam na imię Martyna. Na KLP zajmuję się zarówno tłumaczeniem newsów jak i tworzeniem artykułów nie tylko o K-popie. Moje zamiłowania do tej muzyki jak i kraju zaczęły się w 2012 roku. Po za tym interesuje się grafiką komputerową oraz fotografią.

Nari

Moderator

Jestem Sara i mam 20 lat. Na KLP jestem jednym z głównych tłumaczy. Pasjonuję się książkami, tańcem i obcymi kulturami, które kocham fotografować. Kpop poznałam w 2018 roku dzięki BTS.

Natriia

Moderator

안녕! Jestem Wiktoria i przygodę z K-popem zaczęłam w 2017 roku poznając Big Bang. Moimi ulubionymi zespołami są EXO oraz Victon. Głównie zajmuję się prowadzeniem Instagrama KLP, ale również tworzę własne artykuły i piszę recenzje na stronę. Uwielbiam czytać, jestem również fanką Harry'ego Pottera.

Mania

Edytor

Nazywam się Ania, mam 29 lat. Na stronie jestem edytorem, ale również recenzentką. K-popem interesuję się odkąd powstał mój cudowny zespół BTS, czyli od 2013 roku. Od tego momentu zaczęła się moja wielka miłość do Korei. Pasjonuję się muzyką, kulturą innych krajów, filmami i książkami. Wolne chwile spędzam na podróżach z mężem i synem.

MOXX

Tłumacz

Jestem Martyna i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Interesuję się sportem oraz kulturą azjatycką. Kocham Big Bang, 2PM, Stray Kids oraz Mamamoo.

Blue

Autor

Hey! Jestem Gabriela, moją pasją jest muzyka i film. Z kulturą Azji jestem związana praktycznie od dziecka i to właśnie z tym wiąże przyszłość! Moje ubandy to Stray Kids, NCT oraz BLACKPINK.

Katenoo

Autor

Jestem Kasia i w KLP zajmuję się pisaniem artykułów kulturowych. Uwielbiam książki, gotowanie i kpop. Oprócz dram kocham, polskie klasyki filmowe i seriale historyczne.

ECHo

Edytor

Hej! Jestem Karol i na KLP zajmuję się głównie sprawdzaniem i edytowaniem postów. K-Pop odkryłem w 2019 roku dzięki grupie EVERGLOW, a moim ubandem jest ITZY. Interesuję się też e-sportem oraz uwielbiam oglądać azjatyckie seriale i filmy.

Bunkoo

Tłumacz

Cześć! Jestem Bunkoo i mam 16 lat. W k-popie siedzę już od 4 lat, a moja przygoda z tą muzyką zaczęła się dzięki BTS. W wolnym czasie sporo czytam i doskonale języki które znam.

SANDRA

Tłumacz

Jestem Sandra i zajmuję się tłumaczeniem newsów. Interesuję się K-popem oraz kulturą Korei. Moimi ulubionymi zespołami są BTS, Stray Kids, ENHYPEN, (G)I-DLE, IVE, ITZY, LE SSERAFIM oraz NewJeans ❤

onjo

Tłumacz

Hej! Jestem Oliwia, zajmuje się tłumaczeniem. Moją pasją jest nauka języków obcych i gra na gitarze. W wolnych chwilach uwielbiam czytać oraz oglądać dramy, a moimi ubandami są niezmniennie Gfriend, LOONA oraz TXT

blackbird

Tłumacz

Cześć, z tej strony Weronika. K-Popem zainteresowałam się trzy lata temu dzięki mojej przyjaciółce, która pokazała mi BTS. Z samej muzyki rozrosło się na jedzenie i filmy oraz ogólne zainteresowanie Azją, dlatego na stronie piszę nie tylko o Korei.

koreancookies

Tłumacz

Mam na imię Hanna i od 2022 roku prowadzę profil poświęcony Korei Południowej pod nazwą @_koreancookies. Swoją przygodę z k-popem rozpoczęłam dzięki BTS kilka lat temu i trwa do dziś.

Natalia

Media

Hejka, jestem Natalia. Na KLP zajmuje się Instagramem oraz Tiktokiem. K-popem interesuje się od lutego 2020 roku. Moim ulubionym zespołem jest Stray Kids.

KM

Tłumacz

Cześć! Jestem Kasia i wspieram team KLP głównie w tłumaczeniu artykułów. Azją zaczęłam się interesować w 2020 roku gdy obejrzałam pierwszą dramę, co ciekawe to akurat tajwańską. Dopiero później poznałam Koreę, K-pop, język koreański a także Taekwondo, które stały się nieodłączną częścią mojego życia.

Mia Ok

Tłumacz

Hej! Jestem Dominika. Na KLP pełnię funkcję tłumacza. Kpopem interesuję się odkąd po raz pierwszy usłyszałam BTS w 2017 roku. Osobiście jestem miłośniczką filmów, muzyki, języków obcych oraz długich wieczorów przy dobrej książce.

Hanska

Tłumacz

Hej! Jestem Zosia i moim zadaniem na KLP jest tłumaczenie newsów. K-popem interesuję się od 2019 roku a moim ulubionym zespolem jest Seventeen.

Mires

Tłumacz

Hejka, jestem Mires i mam 17 lat, a w KLP należę do grona tłumaczy! Moimi ulubionymi zespołami są Blank2y, Onewe oraz Cravity. Poza kpopem interesuje się również Tajlandią, a w wolnym czasie lubię oglądać seriale, słuchać muzyki oraz czytać książki.

Koshi

Edytor

Hej! Nazywam się Gabrysia, ale tutaj znacie mnie jako Koshi. Zajmuję się poprawianiem artykułów, ale od czasu do czasu również je piszę. Interesuję się kpopem od końcówki 2021 roku, a moimi ult zespołami są BTS, ATEEZ i SEVENTEEN. Lubię też grać w gry, pisać opowiadania oraz oglądać filmy, seriale oraz anime.