spot_img

Redakcja

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Mizzu

Założycielka

Jestem Paulina i mam 25 lata. Moją pasją jest blogowanie i poświeciłam kilka pięknych lat na to. K-pop odkryłam w 2010 roku i zawdzieczam mu bardzo dużo.

Grazia

Edytor

Jestem Grażyna i działam jako Edytor. Czasami też tłumacze newsy, tworze profile i zajmuje się wywiadami. Przygodę z K-Popem rozpoczęłam w 2018 roku i od tej pory stanowi on nieodłączny element mojego zycia.

MOXX

Tłumacz

Jestem Martyna i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Interesuję się sportem oraz kulturą azjatycką. Kocham Big Bang, 2PM, Stray Kids oraz Mamamoo.

Nari

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na KLP jestem jednym z głównych tłumaczy. Pasjonuję się książkami, tańcem i obcymi kulturami, które kocham fotografować. Kpop poznałam w 2018 roku dzięki BTS.

Saerina

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na stronie zajmuję się głównie tłumaczeniem newsów. Moją pasją są języki obce i fotografia. Kpopem interesuję się od 2010 roku, a moim ubandem jest Teen Top.

MiTien

Autor

Cześć mam na imię Martyna. Na KLP zajmuję się zarówno tłumaczeniem newsów jak i tworzeniem artykułów nie tylko o K-popie. Moje zamiłowania do tej muzyki jak i kraju zaczęły się w 2012 roku. Po za tym interesuje się grafiką komputerową oraz fotografią.

Natriia

Autor

안녕! Jestem Wiktoria i przygodę z K-popem zaczęłam w 2017 roku poznając Big Bang. Moimi ulubionymi zespołami są EXO oraz Victon. Głównie zajmuję się prowadzeniem Instagrama KLP, ale również tworzę własne artykuły i piszę recenzje na stronę. Uwielbiam czytać, jestem również fanką Harry'ego Pottera.

Mania

Edytor

Nazywam się Ania, mam 29 lat. Na stronie jestem edytorem, ale również recenzentką. K-popem interesuję się odkąd powstał mój cudowny zespół BTS, czyli od 2013 roku. Od tego momentu zaczęła się moja wielka miłość do Korei. Pasjonuję się muzyką, kulturą innych krajów, filmami i książkami. Wolne chwile spędzam na podróżach z mężem i synem.

Katenoo

Autor

Jestem Kasia i w KLP zajmuję się pisaniem artykułów kulturowych. Uwielbiam książki, gotowanie i kpop. Oprócz dram kocham, polskie klasyki filmowe i seriale historyczne.

Blue

Autor

Hey! Jestem Gabriela, moją pasją jest muzyka i film. Z kulturą Azji jestem związana praktycznie od dziecka i to właśnie z tym wiąże przyszłość! Moje ubandy to Stray Kids, NCT oraz BLACKPINK.

Harumi

Tłumacz

Jestem Greta i zajmuję się tłumaczeniem artykułów i newsów. Jestem zafascynowana kulturą i historią Korei. W wolnym czasie najchętniej oglądam dramy. Moim ubandem jest ATEEZ.