Redakcja

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Mizzu

Założycielka

Jestem Paulina i mam 22 lata. Moją pasją jest blogowanie i poświeciłam kilka pięknych lat na to. K-pop odkryłam w 2010 roku i zawdzieczam mu bardzo dużo.

Grazia

Edytor

Na stronie KLP zajmuję się edytowaniem newsów. Przygodę z K-popem rozpoczęłam w 2018 roku i moim pierwszą grup jest BTS ^^). Studiuję turystykę.

Lavender Tae

Tłumacz

Jestem Ania i mam 24 lata. Moją pasją jest pisanie opowiadań oraz fotografowanie. K-pop odkryłam w 2011 roku i jest to nieodłączna część mnie. Na KLP jestem tłumaczem

Nari

Tłumacz

Jestem Sara i mam 20 lat. Na KLP jestem jednym z głównych tłumaczy. Pasjonuję się książkami, tańcem i obcymi kulturami, które kocham fotografować. Kpop poznałam w 2018 roku dzięki BTS.

MOXX00

Autor

Jestem Martyna i pochodzę z małej miejscowości w Wielkopolsce. Interesuję się sportem oraz kulturą azjatycką. Kocham Big Bang, 2PM, Stray Kids oraz Mamamoo.

onebaek

Tłumacz

Mam na imię Michalina. Na KLP zajmuję się tłumaczeniem newsów. Uwielbiam oglądać koreańskie dramy to jedno z moich głównych zainteresowań.

Songwoo

Tłumacz, YouTuber

Mam na imię Filip lecz lepiej mnie znacie jako Songwoo. Moją przygodę z K-popem zacząłem w 2018 po odkryciu PENTAGON. Na stronie zajmuje się tłumaczeniem newsów.

namurabiamu

Tłumacz