D.O. z EXO zrobił ostatnio live na vLive!
26 stycznia idol i aktor odpowiadał na różne pytania fanów i przedstawił aktualne informacje dotyczące planów na temat jego muzyki i aktywności aktorskich.
Zaczął od słów:
„Witajcie, bezpiecznie wróciłem z wojska. Naprawdę chcę podziękować wszystkim za czekanie na mnie.”
D.O. podzielił się planami na przyszłość dotyczącymi jego kariery aktorskiej. Powiedział:
„Kręcę film zatytułowany „The Moon” (tytuł roboczy). Nie mogę jeszcze podać szczegółów, ale to naprawdę fajne. Mam więc nadzieję, że wszyscy z niecierpliwością na to czekają.”
Potem wspomniał o swojej karierze muzycznej i powiedział:
„Osobiście było wiele rzeczy, które chciałem zrobić, kiedy byłem w wojsku. Próbowałem nauczyć się grać na gitarze, ale szczerze mówiąc, byłem zbyt zajęty gotowaniem, żeby dużo ćwiczyć. Ale spróbuję jeszcze raz, więc teraz biorę lekcje. Chcę też podzielić się z wami muzyką, więc szczerze to planuję.”
D.O. mówił też o swoim solowym albumie. Powiedział:
„Ciężko nad tym pracuję. Piosenki są gotowe i pracuję nad tekstami. Gdy skończę teksty, nagram piosenki i pozwolę wszystkim je usłyszeć.”
Kiedy fan zapytał, kiedy album będzie gotowy, odpowiedział:
„Nie jestem pewien. Ukaże się, gdy wszystko się zakończy. Zrobię co w mojej mocy, aby jak najszybciej go wydać.”

Sehun pojawił się podczas live i ogłosił:
„Witajcie, Kyungsoo (prawdziwe imię D.O.) hyung wrócił z wojska.”
Rozmawiali o różnych tematach, a Sehun pomógł D.O. naprawić kamerę. Sehun zapytał, co D.O. zrobi następnie, a D.O. zaśmiał się nieśmiało, przyznając się, że nie wie.
Wreszcie D.O. powiedział:
„Zrobiłem live na vLive, ponieważ chciałem dać wszystkim znać, że wróciłem bezpiecznie. Jest późno, więc dobranoc. Jedzcie dużo pysznych potraw i zawsze bądźcie zdrowi. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie szczęśliwi. Będę ciężko pracował, aby przygotować się do moich przyszłych aktywności i stać się osobą, która może mieć pozytywny wpływ na innych. Więc proszę, czekajcie na to. Dziękuję Wam.”

Po zwolnieniu z wojska D.O. ujawnił wideoklip na żywo do swojej piosenki „That’s Okay„, która została wydana 1 lipca 2019 roku, w dniu jego zaciągnięcia.
Źródło: 1
Edytor: Grazia




To szok, że zrobił live – najbardziej nie social K- idol ze wszystkich.
Cudnie, że będzie solo!! Z niecierpliwością czekam ❤️❤️❤️
chyba pierwszy raz nie będę szczędzić pieniędzy <333
czekam z niecierpliwością na ten album!!!
Jak miło go zobaczyć po tak długim czasie ♥ Jak zrobił live to byłam w szoku, naprawdę się tego nie spodziewałam! Dzień od razu stał się lepszy!!
JA MUSZĘ MIEĆ TEN ALBUM