ABYSS Company publikuje specjalne oświadczenie w sprawie ostatnich przykrych wydarzeń z udziałem Sunmi.

Jakiś czas temu, idolka padła ofiarą nienawistnych internautów, którzy po emisji ostatniego odcinka Girls Planet 999, życzyli jej nawet śmierci. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

Agencja Sunmi, ABYSS Company, postanowiła szybko zareagować i wydała oświadczenie w którym pisze:

„Już jakiś czas temu agencja ABYSS starała się reagować na różne niewłaściwe zachowania takie jak złośliwe komentarze, ataki personalne, kpiny i inne nienawistne treści o czym informowaliśmy już w sierpniu 2019 roku. Podjęte przez nas działania prawne doprowadziły do złożenia oskarżenia i nałożenia kary grzywny na osoby winne. Ostatnio zauważyliśmy jednak, że w internecie nadal istnieją konta, które nie szczędzą sobie oszczerstw, ataków i złośliwości.”

„W celu ochrony praw naszej artystki, wytwórnia planuje podjąć zdecydowane kroki prawne przeciwko wszelkim złośliwym, a nawet nienawistnym działaniom, które naruszają jej dobre samopoczucie, bez żadnej ugody, aby owi przestępcy stawili czoła należnym im konsekwencjom.” 

Na sam koniec agencja oświadczyła również, iż będzie przyjmowała zgłoszenia dotyczące nienawistnych komentarzy za pośrednictwem podanego poniżej adresu e-mail.


Źródło: (1)

Edytor: Mania

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments