Agencja Kim Sae Ron opublikowała nowe oświadczenie dotyczące jej niedawnego wypadku DUI (jazdy pod wpływem).

18 maja Kim Sae Ron została zatrzymana przez policję za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu po zderzeniu z transformatorem elektrycznym w dzielnicy Cheongdam w Seulu. Z powodu katastrofy około 50 miejsc — w tym cztery pobliskie budynki, sygnalizacja świetlna i latarnia — tymczasowo utraciło prąd, a okoliczne firmy nie mogły działać w ciągu czterech godzin, jakie zajęło zamontowanie nowego transformatora.

Oprócz przeprosin za incydent za pośrednictwem swojej agencji i odręcznego listu, artystka podzieliła się również tym, że osobiście weźmie odpowiedzialność za szkody spowodowane wypadkiem.

7 czerwca agencja aktorki wydała nowe oświadczenie potwierdzające zawartość alkoholu we krwi w chwili wypadku.

Pełne oświadczenie agencji brzmi następująco:

,,Witajcie, tu GOLDMEDALIST Entertainment.

4 czerwca Kim Sae Ron sumiennie zakończyła [współpracę] z policyjnymi śledztwami w sprawie jej zarzutów prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i środków niepodjętych po wypadku, a wyniki badań krwi potwierdziły, że jej zawartość alkoholu we krwi wynosiła około 0,2 procent, co stanowi poziom wystarczająco wysoki, aby jej prawo jazdy zostało cofnięte.

Kim Sae Ron jest w trakcie głębokiej refleksji nad swoimi oczywistymi błędami. Obecnie dokłada również wszelkich starań, aby jak najlepiej zrekompensować szkody spowodowane wypadkiem i planuje wziąć na siebie odpowiedzialność oraz dołożyć wszelkich starań aż do samego końca.

Jeszcze raz pochylamy głowy i głęboko przepraszamy wszystkich, którzy ponieśli szkody oraz wszystkich, którzy byli rozczarowani tym haniebnym incydentem.”


Źródło: (1)

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments