Hwang In Yeob opowiedział o swojej postaci i doświadczeniach z kręcenia serialu tvN-u!

Oparta na hicie internetowym o tym samym tytule „True Beauty” to romantyczna komedia o dziewczynie – Lim Ju Gyeong (granej przez Moon Ga Young). Bohaterka gorliwie używa makijażu, aby zakryć swoją nieatrakcyjną twarz i zwalczyć niepewność co do swojego wyglądu. Cha Eun Woo z ASTRO zagra w tej dramie Lee Su Ho, popularnego studenta z emocjonalnymi ranami. Natomiast Hwang In Yeob zagra Han Seo Jun, nieposkromionego buntownika o zaskakująco ciepłym sercu.

„True Beauty” to pierwsza drama ​​Hwang In Yeob gdzie zagrał główną rolę. Aktor nie mógł powstrzymać podekscytowania, gdy mówił o dramie.

„Rok temu zobaczyłem w artykule, że „True Beauty” zostanie przerobione na dramę, i pomyślałem sobie:„ Czy nie wspaniale by było zagrać w tej produkcji? ”

„Na szczęście nadarzyła się okazja i udało mi się zagrać fajną postać Han Seo Jun’a. Jestem niesamowicie zachwycony i czuję jakbym śnił”.

„Jestem szczęśliwy.”

„Ponieważ wiele osób nie może się doczekać dramy […]”.

Opisując swoją postać, Hwang In Yeob powiedział:

Seo Jun jest bardzo stylowy, na zewnątrz wygląda szorstko i buntowniczo, ale w rzeczywistości jest bardzo serdecznym i rozważnym facetem. Jest postacią, której po prostu nie można nienawidzić i pokazuje nowe i różnorodne wdzięki w zależności od tego, z kim wchodzi w interakcję”.

Zapytany, czy jego rzeczywista osobowość przypomina tę z Han Seo Jun’a, aktor odpowiedział:

„Myślę, że mój poziom synchronizacji z Han Seo Jun wynosi 50 procent. Jesteśmy podobni, ponieważ podobnie jak Seo Jun mam zimny i ostry obraz, który sprawia, że ​​trudno się do mnie zbliżyć. Jednak dużo się śmieję, żartuję i jestem typem osoby, która lubi rozmawiać z innymi ludźmi. Interesuję się też modą w prawdziwym życiu”.

Jeśli chodzi o jego przygotowanie do roli to Hwang In Yeob powiedział:

„Jest tak uderzającą wizualnie postacią od stóp do głowy. Bardzo się martwiłem o to „Co mogę zrobić, aby stać się Han Seo Jun-em?” [..]”.

Kontynuował:

„Pomijając elementy wizualne, często rozmawiam też z reżyserem i ciężko pracuję, aby spróbować dobrze przedstawić emocje Seo Jun poprzez moje aktorstwo”.

Jednak to nie wszystko, co Hwang In Yeob zrobił, aby przygotować się do dramy. Aktor zdradził:

„Ponieważ chciałem fajnie wcielić się w Seo Jun’a, w prawdziwym życiu zdobyłem prawo jazdy na motocykl, a także brałem udział w lekcjach akcji. Mam nadzieję, że będziecie mieć oko na pierwsze wejście Seo Jun’a [w dramacie], […]”.

„Ponieważ jestem początkującym aktorem, Ga Young i Eun Woo są bardzo uprzejmi i dobrze się mną opiekują”

– powiedział.

„Dlatego bardzo szybko zbliżyłem się do nich dwojga i naprawdę dobrze się bawię, grając razem z nimi”.

„Ponieważ wszyscy staliśmy się sobie bardzo bliscy, drażnimy się ze sobą prawie codziennie”

– ujawnił aktor.

„Myślę, że ten rodzaj relacji z prawdziwego życia przejawi się również w dramie. Mam nadzieję, że zwrócicie uwagę na chemię między naszą trójką”.

Zapytany o swoje cele jako aktor, Hwang In Yeob powiedział:

„Chciałbym zostać „aktorem, na którego ludzie nieustannie czekają”. Nie sądzę, by było jakieś inne zdanie, które mogłoby mnie bardziej uszczęśliwić”.

Na koniec podsumował:

„Biorąc pod uwagę, jak bardzo widzowie nie mogą się doczekać „True Beauty”, robię, co w mojej mocy i ciężko pracuję podczas filmowania. Mam nadzieję, że bez względu na wszystko obejrzycie pierwszy odcinek 9 grudnia. Dziękuję Wam”

Premiera „True Beauty” 9 grudnia o godzinie 22:30 KST.


Źródło: (1)

Edytor: Deb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments