Czy drugi sezon „Arthdal Chronicles” jest powodem, dla którego Song Joong Ki obecnie zapuszcza włosy?

Pierwszy sezon „Arthdal Chronicles” został wyemitowany w 2019 roku i zyskał na popularności. Ze względu na duże zainteresowanie producenci zdecydowali przedłużyć dramę o kolejny sezon. Jednak COVID-19 pokrzyżował plany i produkcja drugiego sezonu została przesunięta.

Oto wiadomość do fanów z 2020 roku:

„Harmonogram produkcji zostanie przesunięty z powodu trwającej pandemii COVID-19. Pandemia spowodowała, że firma produkcyjna wprowadziła pewne zmiany, ponieważ nie są w stanie filmować za granicą, co oznacza, że zespół produkcyjny musi również reorganizować harmonogram z aktorami. Celem było wyemitowanie dramatu w przyszłym roku, ale harmonogram będzie podobno opóźniony, ponieważ zdjęcia zostały przełożone. Dlatego drugi sezon „Arthdal Chronicles” został wykluczony z listy 2021.”

W końcu na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, które przedstawiają plan filmowy do „Arthdal Chronicles”. Fani dramy nie mogą się doczekać kolejnego sezonu!


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy do przeczytania i komentowania wywiadu z DONGKIZ, a także obejrzenia ich pozdrowień dla polskich fanów:

Link do wywiadu tutaj


Źródło:(1)

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments