ATEEZ zapisali się w historii jako pierwsi K-popowi artyści, którzy zagrali solowy koncert na La Défense Arena we Francji, największym zadaszonym stadionie w Europie.

22 lutego ATEEZ z sukcesem dotarli do końca swojej światowej trasy koncertowej „Towards the Light: Will to Power in Europe”, wyprzedając koncert w Paryżu. Występ na stadionie o objętości 40 000 widzów stanowi ważny kamień milowy dla grupy, utwierdzając ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Koncert na La Défense Arena był czwartym solowym koncertem zespołu w Paryżu (wcześniej występowali tam w 2019, 2022 i 2023 roku). Ich wpływy we Francji odzwierciedla również ostatni sukces na listach przebojów: ich dziesiąty mini-album „Golden Hour: Part.1” oraz jedenasty mini-album „Golden Hour: Part.2” znalazły się w top 5 na liście French SNEP Top Albums.

Koncert wliczał charakterystyczną dla ATEEZ zachwycającą choreografię, zsynchronizowane partie wokalne oraz zniewalające efekty specjalne, utrzymując uwagę widzów przez cały koncert. Zespół wyraził swoją wdzięczność wobec fanów słowami:
„ATINY, Wasza miłość i wsparcie znaczą dla nas wszystko. Tak jak Wy jesteście światłem w naszym życiu, my chcemy być również światłem w Waszym życiu.”
Po udanych koncertach w Londynie i Berlinie ATEEZ zakończą swoją europejską trasę 25 lutego na ING Arenie w Brukseli w Belgii.
Źródło: (1)
Moderator: Grazia
Edytor: YuliaNa



