spot_img

BTOB 4U mówią o reakcji pozostałych członków na debiut unitu, ich celach i nie tylko

BTOB zadebiutowali swój najnowszy unit BTOB 4U!

16 listopada BTOB 4U zaprezentowali swój pierwszy mini album „INSIDE„. Po zwolnieniu przez wojsko trzech najstarszych członków grupy, BTOB 4U to nowy unit składająca się z Eunkwang, Lee Minhyuk, Changsub i Peniel.

Jeśli chodzi o ich debiut w unicie, Eunkwang powiedział:

„Jestem bardzo zdenerwowany. Szczerze mówiąc, przygotowywaliśmy się naprawdę sumiennie i pracowaliśmy bardzo ciężko, ociekając potem, pracując zarówno nad piosenką, jak i występem. Mam nadzieję, że nasz wysiłek przełoży się na taki sam komfort, jaki odczuwają ludzie. Będziemy się pilnie promować.”

Lee Minhyuk dodał:

„Szczerze mówiąc, otrzymaliśmy sugestie dotyczące nazwy naszego unitu, ale ostatecznie wybraliśmy 4U, które sami zaproponowaliśmy. To nazwa, którą zasugerowałem, ale nadal otrzymywaliśmy pomysły, a następnie wybieraliśmy. To zabawna historia dla naszych fanów.”

Chociaż Eunkwang wydał solowy mini album po jego powrocie z wojska, jest to pierwsze wydawnictwo muzyczne od tego czasu dla Changsub i Lee Minhyuk. Changsub powiedział:

„Po zwolnieniu zdecydowałem się na ten album. Debiutując jako nowy unit na mój pierwszy powrót, czuję się na wpół zdenerwowany i na wpół podekscytowany. Czuję, że debiutuję jak nowicjusz.”

Tytułowy utwór BTOB 4UShow Your Love” to piosenka napisana przez Hyunsik przed jego zaciągnięciem do wojska i przekazuje przesłanie nadziei na wzajemną miłość w trudnych czasach. Lee Minhyuk wyjaśnił, dlaczego wybrali piosenkę Hyunsik jako utwór tytułowy, mówiąc:

„To pierwszy raz od dwóch lat, kiedy nasi członkowie promują się razem. Ciężko pracowaliśmy, otrzymaliśmy wiele piosenek w różnych stylach, ale zdecydowaliśmy się na „Show Your Love”. Błyszczała sama i nie była wyjątkowa tylko dlatego, że był to utwór naszego członka. Po prostu pomyśleliśmy, że to świetna piosenka, która dobrze pasuje do naszej trudnej sytuacji.”

Rozmawiali o reakcjach członków, którzy aktualnie przebywają w wojsku. Eunkwang powiedział:

„Nasi członkowie również mieli dobre reakcje. Hyunsik napisał piosenkę i dał nam ją mówiąc: „Jeśli jest dobra, użyjcie jej”. Powiedział, że też uważa, że to dobra piosenka. Yook Sungjae i Ilhoon również ją usłyszeli i powiedzieli, że jest dobra. Zyskałem siłę, ponieważ powiedzieli, że ma kolory BTOB, ale może również odzwierciedlać wyjątkowość BTOB 4U.”

Eunkwang debiutuje teraz po raz czwarty, po promowaniu jako członek BTOB, BTOB BLUE i BTOB 4U, a także jako artysta solowy. Żartował:

„Chociaż debiutowałem wiele razy, planuję debiutować więcej.”

Kontynuował:

„Szczerze, chociaż występowałem solo i w unitach, wszystko wraca do BTOB. Teraz ciężko pracuję i mam obowiązek robić to dla BTOB.”

Grupa wyjaśniła również, dlaczego wybrali unit, zamiast promować ją jako BTOB. Eunkwang powiedział:

„Przeprowadziliśmy wiele różnych rozmów i zarówno Yook Sungjae, jak i Hyunsik powiedzieli, że w porządku byłoby promować jako BTOB. Nawet gdyby było nas co najmniej pięciu, promowalibyśmy się jako BTOB, ale jest nas tylko czterech. Osobiście, gdy trzech z nich odeszło, poczułem się źle. Ponieważ nie mogą się teraz promować, nie chciałem, żeby czuli się źle, patrząc, jak się promujemy, więc zrobiliśmy to z myślą o oczekiwaniu na pełny powrót BTOB.”

Na koniec Lee Minhyuk podzielił się swoimi planami związanymi z tym albumem. Powiedział:

„Zamiast mówić, że musimy osiągnąć określone miejsce w rankingu, cieszymy się, że możemy być razem i z naszymi fanami. Chociaż bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdybyśmy osiągnęli pozytywne wyniki, mamy tylko nadzieję, że stanie się to wielkim prezentem dla fanów, którzy czekali na BTOB.”

 


Źródło: 1

Edytor: Bella

NEWSY

fromis_9 ogłaszają nadchodzący comeback

Zaznaczcie w kalendarzach datę powrotu fromis_9! 18 lipca zespół zaskoczył...

Jimin wystąpi w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Jimin z BTS wystąpi w "The Tonight Show Starring...

ILY:1 potwierdzają przygotowania do letniego comebacku

ILY:1 powrócą z nową muzyką już w sierpniu! Jak poinformowała...

ADOR zaprzecza oskarżeniom o plagiat utworu NewJeans

Agencja ADOR odniosła się do niedawnych zarzutów o plagiat...

POPULARNE

Jin z BTS dziękuje za wsparcie podczas biegu z pochodnią na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024

Członek BTS wziął udział w biegu z pochodnią na...

Huiyeon i Jian odchodzą z LIGHTSUM!

Dwie najmłodsze członkinie LIGHTSUM opuszczą grupę! 25 października agencja grupy...

TO1 tymczasowo wstrzymuje wszelkie aktywności

TO1 tymczasowo wstrzymuje wszystkie swoje działania. 24 maja WAKEONE Entertainment...

New Jeans wystąpią z „GODS” na Mistrzostwach Świata League of Legends 2023

NewJeans wystapią z "GODS" podczas Mistrzostw Świata League of...

Kolejne zespoły dołączają do platformy bubble

Platforma UNIVERSE do komunikacji idoli z fanami została zamknięta...

fromis_9 ogłaszają nadchodzący comeback

Zaznaczcie w kalendarzach datę powrotu fromis_9! 18 lipca zespół zaskoczył fanów, wypuszczając pierwszą zapowiedź nadchodzącego albumu "Supersonic". fromis_9 powrócą 12 sierpnia i będzie to ich pierwszy...

Jimin wystąpi w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Jimin z BTS wystąpi w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" z premierowym występem do piosenki "Who" ze swojego nadchodzącego albumu „MUSE". Premiera albumu "MUSE"...

ILY:1 potwierdzają przygotowania do letniego comebacku

ILY:1 powrócą z nową muzyką już w sierpniu! Jak poinformowała wytwórnia dziewczęcej grupy FC ENM 18 lipca: "ILY:1 przygotowują się do powrotu z nowym albumem w...
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments