spot_img

Cho Seung Youn (WOODZ) opowiada o swoim dorastaniu w Brazylii, swojej osobowości i muzyce

Cho Seung Youn (znany również jako WOODZ) wziął ostatnio udział w sesji zdjęciowej z W Korea!

W wywiadzie opowiadał na różne tematy, m.in. o Brazylii, swojej osobowości i muzyce.

Po pierwsze, idol opowiadał o dorastaniu w Brazylii. Powiedział:

„Jak tylko skończyłem szkołę podstawową, spakowałem się i pojechałem do Brazylii, aby nauczyć się piłki nożnej. Spędziłem rok w Santos, portowym mieście na południowy wschód od São Paulo, i rok w Penápolis, małej wiosce na północnym zachodzie. W Santos panuje podobna atmosfera jak w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Morze jest blisko, a o zachodzie słońca wiatr wieje chłodno. Po wieczornych ćwiczeniach biegałem i bawiłem się z przyjaciółmi na plaży.”

Podzielił się też, że jego angielskie imię to Evan. Wyjaśnił:

„Kiedy właśnie przyjechałem do Brazylii, miałem na imię Evan, ale brzmiało to trochę prosto. W tym czasie zapytałem moich brazylijskich przyjaciół o ich lokalne imiona i natknąłem się na imię Luizinho. Gdy tylko usłyszałem to imię, spodobało mi się ono tak bardzo, że zmieniłem imię z Evan na Luizinho.”

Kiedy ankieter zauważył, że był zbyt zajęty, by czuć się samotnym, odpowiedział:

„Korea zawsze była częścią mnie. Każdego dnia tęskniłem za rodzicami i zastanawiałem się, jak radzą sobie moi przyjaciele w Korei. W tym czasie K-pop był jedyną rzeczą, która przypominała mi o Korei, ale lokalny Internet był tak wolny, że musiałem czekać cały dzień, aby ściągnąć piosenkę. Piosenki, których słuchałem każdego dnia w tym czasie, to „Prolog” Shin Sung Woo i „Let’s Go on a Trip” Lee Seung Gi.”

Cho Seung Youn opowiadał również o tym jak zaczął marzyć o śpiewaniu. Podzielił się z nami:

„Wyraźnie pamiętam moment, w którym po raz pierwszy usłyszałem 'Let’s Go on a Trip’. To było wtedy, gdy słońce zaczynało zachodzić po tym, jak skończyłem ćwiczyć. Nie wiem, dlaczego byłem tak podekscytowany, kiedy piosenka grała na moich słuchawkach. W tym czasie, jak sądzę, niejasno zdecydowałem się zostać piosenkarzem po raz pierwszy.

Pomyślałem: „Chciałbym być kimś, kto potrafi przekazać innym to, co teraz czuję”. Jak tylko wróciłem do Korei po studiach w Brazylii, wyjechałem ponownie na Filipiny i od razu, gdy przyjechałem do Korei, poszedłem na przesłuchanie. Po przejściu przesłuchania telefonicznego na Filipinach, okłamałem rodziców i przyjechałem do Korei na oficjalne przesłuchanie. Musiałem być na przesłuchaniu około 40 – 50 razy.”

Następnie idol zastanawiał się nad tym, kim jest jako osoba, i szczerze przyznał:

„Nie jestem pewien, jakim jestem człowiekiem”. Było to wtedy bardzo jasne, ale teraz nie wiem. Trzy lata temu miałem bardzo ciężki psychicznie czas i od tego czasu moje wartości bardzo się zmieniły. Mniej więcej w tym samym czasie pojawiłem się w „Show Me the Money” i miałem dużą presję, by dobrze radzić sobie we wszystkim. Zawsze byłem popychany do rywalizacji, więc musiałem zwracać uwagę na to, kto jest przede mną i za mną. To było również tuż po śmierci mojego ojca.

Moje zaburzenia obsesyjno-kompulsywne doprowadziły do rozwinięcia się osobowości, która pozwalała rzeczom płynąć. Zdałem sobie sprawę, że ludzie w naturalny sposób zmieniają się w zależności od sytuacji i muszą być sprzeczni, więc czuję, że dlatego jeszcze się nie zdefiniowałem. W przeszłości było wiele nocy, kiedy nie mogłem zasnąć przez moje myśli, ale teraz te rozmaite myśli zdają się znikać”.

Cho Seung Youn został zapytany o wydanie mini-albumu w lecie. Komentował:

„Kiedy brałem udział w 'Produkcji X 101′, było coś, co usłyszałem od moich fanów. Powiedzieli, że bardzo podoba im się, jak potrafię śpiewać, tańczyć i tworzyć. Pierwszą rzeczą, którą pomyślałem, było podkreślenie tego w tym albumie. I nagle zdałem sobie sprawę, że dla moich fanów, rodziny i pracowników, którzy zawsze mnie chronią, nie opuszczając mojego boku, jestem ich dumą i twarzą. Chciałem stworzyć album, którego nie będą się wstydzić. Więc naprawdę włożyłem wszystko do tego albumu. Zaczęło się od „rozpoznaj mnie” do „właściwie, wiem jak robić takie rzeczy” do „nie wiedziałem, czego chcesz, więc przygotowałem wszystko”.

Ankieter zwrócił uwagę, że wydaje się być osobą, która szybko przechodzi od śmiechu do płaczu. Idol przyznał, że to prawda i wyjaśnił:

„Łatwo się czuję poruszony emocjami”. Często mówię: „To takie smutne”. Jak możesz nie myśleć, że to jest smutne? Myślę, że moja muzyka też taka jest. Jeśli słuchasz jej powoli, nawiązuje ona do słów „Co myślisz?” i „Czy to nie jest smutne?”.

Lubię ten rodzaj wymiany emocji. Jednym z moich bliskich przyjaciół jest ktoś, kto przygotowuje się do gry aktorskiej, podczas gdy oni piją, my prowadzimy debatę o emocjach. Na przykład, kiedy zaczynamy debatę od pytania „Gdzie zaczyna się smutek?”, rozmawiamy o tym, jak zwykle zaczyna się smutek w pewnym momencie, ale czasami dyskusja przenika głębiej do poważnego kontrargumentu”.

Zapytany, dlaczego ma tendencję do nie zmieniania się jako osoba, przyznał:

„Nie jestem dobry w odkładaniu rzeczy na później. Każda osoba ma swoje przeznaczenie, a ja myślę, że aby coś wypełnić, trzeba wyrzucić to, co się ma. Ale myślę, że staram się tylko zachować to, co mam. To znaczy, że jestem chciwy. Relacje międzyludzkie są takie same. Bawiąc się piaskiem w ręku na plaży na wyspie Jeju, nagle o tym pomyślałem. Piasek, który jest rozrzucony po tym, jak jest trzymany w mojej ręce przez chwilę, jest jak ludzki związek.

Spotykam w swoim życiu tak wiele osób, ale nawet nie wiem, kto mnie zna lub kogo znam. Więc pewnego dnia, pomyślałem, bądźmy osobą, która trzyma kamienie, a nie piasek. Jak wielki kamień, chcę dbać o ludzi, którzy są dla mnie ważni i cenni. Z drugiej strony, czuję ulgę, że nie muszę trzymać się osoby, która sprawiła, że cierpię.”

Cho Seung Youn mówił też o tym, co się o nim zmieniło przez te wszystkie lata. Powiedział:

„Myślę, że stałem się trochę bardziej elastyczny. Pierwotnie byłem jak śmieciarka. Gdyby coś się stało, wpadłbym do niej. Jeśli mój pomysł zostałby odrzucony, zrezygnowałem z niego tylko wtedy, gdy był ku temu dobry powód. Jednak wydaje się, że czas potrzebny na zaakceptowanie i zrozumienie odrzucenia skrócił się.”


Edytor: Haru

Źródło: 1

NEWSY

Stray Kids ogłaszają datę nadchodzącego comebacku

Stray Kids szykują się do letniego comebacku! 19 czerwca zespół...

Rosé z BLACKPINK prowadzi rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z THEBLACKLABEL

Rosé z BLACKPINK może podpisać ekskluzywny kontrakt z THEBLACKLABEL! 17...

Solowy comeback Jimina

Jimin z BTS wyda nową płytę. Kontynuując pierwszy album „FACE”, na...

Lee Chae Yeon ogłasza letni comeback

Lee Chae Yeon przygotowuje się do letniego powrotu! 18 czerwca...

POPULARNE

DreamNote przygotowują się do comebacku

DreamNote przygotowują się do długo oczekiwanego comebacku! Według ich agencji...

aespa wystąpi na festiwalu Coachella w USA!

aespa weźmie udział w Coachella Valley Music and Arts...

Kim Jong Kook pewnie zaprzecza zarzutom używania sterydów

Kim Jong Kook zdecydowanie zaprzeczył zarzutom stosowania sterydów i...

Magazyn Star1 wybiera „najlepiej ubrane” celebrytki na „2021 Mnet Asian Music Awards”

13 grudnia koreański magazyn o celebrytach i modzie Star1 nazwał trzy celebrytki, które...

Wi Ha Joon na liście 25 najseksowniejszych mężczyzn z telewizji wg magazynu People

Magazyn People uznał Wi Ha Joon za jednego z...
Grazia
Grazia
"Starajcie się zostawić ten świat troszkę lepszym niż go zastaliście" - Robert Baden-Powell

Stray Kids ogłaszają datę nadchodzącego comebacku

Stray Kids szykują się do letniego comebacku! 19 czerwca zespół wypuścił zwiastun długo wyczekiwanego powrotu zaplanowanego na lipiec. Grupa, która niedawno wydała singiel „Lose My Breath” z udziałem...

Rosé z BLACKPINK prowadzi rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z THEBLACKLABEL

Rosé z BLACKPINK może podpisać ekskluzywny kontrakt z THEBLACKLABEL! 17 czerwca NEWSEN poinformowało, że Rosé prawdopodobnie podpisze kontrakt z agencją THEBLACKLABEL, założoną przed producenta Teddy'ego. W...

Solowy comeback Jimina

Jimin z BTS wyda nową płytę. Kontynuując pierwszy album „FACE”, na którym próbował zgłębić prawdziwą tożsamość, „MUSE” dokumentuje jego podróż w poszukiwaniu źródła inspiracji. „MUSE” będzie zawierało siedem piosenek w...
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments