Kolejna członkini SONAMOO potwierdziła, że opuściła grupę.

13 września D.ana udostępniła post na oficjalnym koncie SONAMOO na Instagramie, informując fanów o swojej decyzji o opuszczeniu grupy.

W poście czytamy:

Witam, tu D.ana z SONAMOO. To jest ostatni raz, kiedy pozdrawiam ludzi, którzy do tej pory byli z SONAMOO, jako „D.ana z SONAMOO”. Od września 2021 roku nie będę już promowała z SONAMOO. Przepraszam, że nie mogę podzielić się dobrą nowiną z ludźmi, którzy tak długo na nas czekali i kibicowali.

Od czasu, kiedy byłam stażystką, aż do czasu po debiucie SONAMOO, zawsze miałam obawy i zmartwienia. Ale dzięki pomocy, którą otrzymałam od wielu ludzi i wsparciu, które dostałam od SolBangOol [nazwa fanklubu], byłam w stanie promować się w szczęściu. Chociaż brakowało mi czegoś, zainteresowanie i wsparcie, które otrzymałam od wszystkich stało się fundamentem, na którym mogłam polegać i impulsem do mojego rozwoju. Jest mi bardzo przykro, że promocja SONAMOO kończy się bez możliwości odwdzięczenia się za tak wielką miłość, jaką otrzymaliśmy. Bardzo żałuję, że musiałam rozstać się z SONAMOO, a teraz, gdy czas, który spędziliśmy razem jest już tylko wspomnieniem, przeżywam wiele emocji. Będę pielęgnować wszystkie te cenne chwile w moim sercu i zapamiętam je na zawsze.

W tej chwili jestem w trakcie zamykania niedokończonych spraw i przygotowywania się do mojej przyszłej pracy. Chociaż może nie powinnam tego mówić, proszę, abyście byli ze mną, kiedy będę podążała nową ścieżką. Jestem szczerze wdzięczna ludziom, którzy spędzili swój cenny czas z SONAMOO i okazali swoją miłość do SONAMOO i D.ana z SONAMOO. Kiedy będę miała dobre wieści, podzielę się nimi z Wami.

W zeszłym tygodniu SPOTV News podało, że Euijin, Newsun i Minjae z SONAMOO opuściły grupę po tym jak ich kontrakty z TS Entertainment wygasły. Chociaż TS Entertainment nie potwierdziło tego raportu, Euijin później ujawniła, że podpisała nowy kontrakt z Mellow Entertainment. Nahyun i Sumin pozwały agencję, aby zakończyć swoje kontrakty z TS Entertainment w 2019 roku i wygrały pierwszy proces w 2020 roku.


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments