14 maja lider grupy EXO – Suho zaciągnął się do swojej obowiązkowej służby wojskowej w nowym ośrodku szkolenia rekrutów armii ROK Nonsan!
Zaciągnięcie się idola odbyło się prywatnie w świetle bieżącej sytuacji COVID-19, ale wkrótce po tym, jak nowi rekruci zgłosili się na szkolenie podstawowe, członkowie EXO pochwalili się fanom kilkoma ujmującymi zdjęciami za pośrednictwem aplikacji „Lysn”!

Jak widać na zdjęciach powyżej (i poniżej), członkowie EXO, Chanyeol, Chen, Kai, Baekhyun i Sehun, wszyscy postanowili razem wysłać swojego lidera Suho na jego obowiązkową służbę w tradycyjnej metodzie EXO. Członkowie po raz pierwszy rozpoczęli tę tradycję – polegającą na składaniu rąk na głowę członka w momencie zaciągu – kiedy DO i Xiumin zaciągnęli się w zeszłym roku.
Tym, co sprawiło, że ta okazja była wyjątkowa dla fanów, było to, że po raz pierwszy Chen pozdrowił fanów za pośrednictwem platformy fanów, od czasu swojego małżeństwa i narodzin córki na początku tego roku. Tymczasem EXO-L na całym świecie wchodziło na Twittera, aby wysłać lidera Suho z hashtagiem #LetsMeetAgain_SUHO na swój własny sposób, a także powitać Chena z hashtagiem #Jongdae .

W międzyczasie, po ukończeniu 4-tygodniowego podstawowego szkolenia wojskowego, Suho będzie pełnił resztę swoich obowiązków jako pracownik służby publicznej.

Powodzenia, Suho!
Edytor: Sadosia
Źródło: 1




Jeeej jak słodko <3 Chen biedny jaki chudy i zmarnowany, sporo przeszedł tylko dlatego,żę się zakochał. MIMO TEGO,ŻE JESTEM 100% BLINK TO CAŁYM SERCEM 3MAM ZA NIEGO KCIUKI, ZA CAŁE EXO <3 🙂
Powodzenia Suho.
A gdzie są D.O &XIUMIN.
Bo na zdjęciu ich niema.
Oni są już w wojsku. Zaciągnęli się rok temu.
W wojsku