(G)I-DLE szykuje się do powrotu!
17 lutegom, News1 podał informację, że girl group powróci w marcu.
W odpowiedzi na ten raport Cube Entertainment potwierdziło: „(G)I-DLE przygotowuje się do comebacku w marcu„.
Ten nadchodzący comeback będzie pierwszym comebackiem (G)I-DLE jako pięcioosobowej grupy po tym, jak Soojin opuściła (G)I-DLE w sierpniu 2021 roku.
Członkinie skupiły się na swoich indywidualnych aktywnościach. Jeon Soyeon pracowała nad swoim solowym albumem, jednocześnie występując jako sędzia i mentorka w programie przesłuchań „My Teenage Girl„. Miyeon buduje swoją filmografię poprzez różne projekty aktorskie, a ostatnio wzięła udział w OST do „Moonshine„. Yuqi, Shuhua i Minnie brały udział w zaplanowanych aktywnościach w swoich krajach.
Źródło: 1
Edytor: Mania




bez soojin to nie samo została wywalona za nic
No właśnie
Na scenie Soojin była jedną z największych osobowości zaraz obok Soyeon, na pewno będzie się odczuwało jej brak 🙁 Ale na pewno dużym optymizmem napawa rozwój Shushu, po odejściu Soojin zrobiła naprawdę ogromne postępy. Wystarczy spojrzeć na ostatni koncert (G)i-dle, na którym przejęła większość linijek Soojin i odtworzyła je z własną energią.
Tak!
Kocham (G)i-dle, ale comeback dziewczyn nie będzie już taki sam jak te wszystkie piosenki z Soojin.