Grupy z “Kingdom: Legendary War” znalazły się na swoich własnych okładkach magazynu 1st Look!

Pięć zespołów z programu, BTOB, SF9, THE BOYZ, Stray Kids i ATEEZ, wzięło udział w przykuwającej uwagę sesji zdjęciowej, pokazując inny zestaw uroków ze swoich legendarnych występów.

Z bardzo eleganckimi czarno-białymi strojami sesja BTOB była dżentelmeńska i jednocześnie seksowna. Te zdjęcia pozwalają grupie odłożyć na chwilę na bok ich przyjazny wizerunek “beagle-dol” i zastąpić go ich dojrzałą stroną jako najbardziej starszego zespołu w konkursie.

Utalentowana grupa SF9 ma wielu członków, którzy odkrywają różne strony przemysłu rozrywkowego i na różne sposoby rozsławiają nazwę swojego zespołu. Przy średnim wzroście 181,5 cm (5,95 ft) SF9 mogą wykorzystać tę sesję zdjęciową do zaprezentowania swoich imponujących walorów wizualnych w jeszcze inny sposób.

THE BOYZ są znani z tego, że są grupą, w której każdy członek jest w centrum i to jest dobrze widoczne na ich zdjęciach, gdzie każde ujęcie wygląda jak kadr A.

Mocny i intensywny klimat Stray Kids pozwala grupie jeszcze bardziej wyeksponować swoją charyzmę i przystojny wygląd.

Członkowie ATEEZ, którzy co tydzień zaskakują widzów swoim talentem, podobno zaimponowali również ekipie na planie sesji zdjęciowej swoim tajemniczym i twardym, a jednocześnie chłodnym i lirycznym klimatem.

Wszystkie sesje zdjęciowe i wywiady z wszystkimi pięcioma grupami zostaną zamieszczone w 219 tomie magazynu First Look, który ukaże się 20 maja. Wydanie to będzie miało pięć różnych opcji okładek z przodu i z tyłu, przedstawiających każdą z grup.


Wraz z administracją K-POP LIVE POLSKA zachęcamy Was do obejrzenia i komentowania nowego wywiadu, tym razem z solistką KIARA:


Źródło: 1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments