Za nami kolejny tydzień października, a więc czas na drugą porcję Halloweenowych przebojów. Zapraszamy na halloweenową imprezę z K-pop Live Polska.

1. Nine Muses „Remember” (2017)

W teledysku przedstawione jest morderstwo oraz ucieczkę jednej z dziewczyn przed mężczyzną. Chowając się w wannie stojącej w jednym z pokoi opuszczonego budynku, zostaje przeniesiona do tajemniczej krainy.

2. 100% „Beat” (2014)

Trumny, sarkofag, krew to elementy teledysku, które nadają mrocznego klimatu. W teledysku kobieta chce ożywić swojego ukochanego.

3. TWICE „Like ooh-ahh” (2015)

W teledysku możemy zobaczyć opuszczoną szkołę oraz dziewczyny tańczące tuż obok hordy zombie. Dla spostrzegawczych – jednym z zombiaków jest maknae zespołu A.C.E, Chan.

4. NOIR „Lucifer” (2020)

Lucyfer jest jeden z upadłych aniołów, który został wygnany z raju i zrzucony na ziemię. Teledysk ten przedstawia 9 upadłych aniołów i ich historię wygnania.

„Nie boję się niczego. Jestem LUCYFER, LUCYFER. Dla ciebie spadam w dół”.

5. Nature „Girls” (2020)

Ten mroczny klip przedstawia różne rodzaje sytuacji śmiertelnych. Możemy znaleźć tu ostre narzędzia, które kojarzone są z morderstwami, a nawet zilustrowane opętanie.

6. G-Dragon „Coup d’etat” (2013)

Kobiety w czerwieni bez oczu, GD bez serca, tajemnicza płacząca ściana. To i wiele więcej mrocznych elementów znajdziecie w tym teledysku.

7. Laboum „Turn it on” (2018)

Mimo mrocznego wstępu, horrowej melodii i postrzelenia historia kończy się happy endem. Teledysk opowiada historię mężczyzny, który przemienia się w zombie. Na swojej drodze spotyka kobiety, które nie chcą go zabić a uzdrowić.

8. EXO „Wolf” (2013)

Tytuł piosenki zdradza nam wszystko, mimo prostego teledysku odgłosy wilków przywołują nam miłe odczucia.

9. 4Minute „Volume up” (2012)

5 przepięknych wampirzyc uwodzi swoim urokiem obecnych mężczyzn. Swojego uroku dodają również czaszki i wąż.

10. BTOB „Thiriller” (2013)

Co kojarzy się najlepiej z Halloween jak nie cmentarz i kościotrupy? A do tego 7 mężczyzn z obłędem w oczach. Czego chcieć więcej w tak wyjątkową noc.

11. Dreamcatcher „Piri” (2019)

Świat ten oparty jest na grze, które może być zarówno wołaniem o pomoc, jak i wpędzeniem w pułapkę. Jak tylko zamyka się oczy, pojawia się wszechobecna pustka, w której jest się pozostawionym samemu sobie. Nawet po otwarciu oczu nic wokół się nie zmienia. Koszmar na jawie i po przebudzeniu. Koszmar stający się nie tyle rzeczywisty, co rzeczywistością.

12. VIXX „Hyde” (2013)

W świecie legend istnieją takie określenia, jak anioł czy demon. Jest jednak jeszcze pół anioł, przez niektóre wierzenia nazywany upadłym aniołem. Anioł wygnany z raju za swoje uczynki zostaje pozbawiony niektórych umiejętności. Czarne skrzydła, mroczny wyraz twarzy to cechy, które go opisują. Są to również osoby, które walczą ze swoją złą stroną próbując być dobrymi.

13. Purple Kiss „Zombie” (2021)

Świat pełen zombie pozbawiony żywych ludzi. Ulubiony przysmak zombie serwowany w restauracji oraz super impreza. To elementy, na które możesz natknąć się w tej produkcji.

14. TRCNG „Wolf baby” (2018)

Małe wilki są jak szczeniaki, lubią się bawić, psocić i rozrabiać. Robienie kawałów sobie nawzajem to najlepsza zabawa.

15. Heize „We don’t talke together” (2019)

Kolejny cmentarz w teledysku kpopowym, jednakże tym razem wokalistka ma prywatnego szkieletora. Jest on odpowiednikiem partnera wokalistki, który w teledysku już nie żyje. Wychodzi z nim na spacery, ozdabia kwiatami oraz wspólnie śpią.


Źródło: Opracowanie własne

Edytor: Grazia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kpopiara
kpopiara
4 dni temu

Kocham Nature Girls i Dreamcatcher Piri i Purple Kiss Zombie