Hoon z U-KISS i była członkini Girl’s Day Jisun wezmą ślub 29 maja.
Agencja artysty Tango Music potwierdziła tę wiadomość w swoim oświadczeniu dla Newsen.
Hoon i Hwang Jisun, którzy poznali się w przeszłości ze względu na swoje zajęcia, obiecali, że po długim okresie randkowania wezmą ślub.
Ich wesele odbędzie się 29 maja w Seulu, a uroczystość będzie prywatna tylko z przyjaciółmi i znajomymi. Prosimy o błogosławieństwa i zachętę dla przyszłości tych dwojga, którzy podjęli cenną decyzję o rozpoczęciu nowego rozdziału swojego życia.
Hoon podzielił się również swoimi przemyśleniami w liście napisanym do swoich fanów, dzieląc się wiadomościami i obiecując kontynuować swoją działalność nawet po ślubie.
Gratulacje!
Źródło: (1)
Edytor: D



