Ostatnio internauci rozmawiali o fance, która spełniła swoje marzenie oraz marzenie każdego fana, czyli pracy dla ukochanego idola, a nawet uczestnictwo w projekcie grupy idoli.

Artystka Darr Choi jest znana w społeczności internetowej, ponieważ ma ponad 111 000 obserwujących na Twitterze, a także ponad 171 000 obserwujących na Instagramie. Jej prace to głównie fanarty BTS. Artystycznie ocenia każdego członka, rysując ich jako postaci z komiksu, ale z uderzająco bliskim podobieństwem.

Utalentowana ilustratorka dzieli się swoimi pracami na Twitterze (@Darrchoi) i Instagramie (@Darr_Choi), zdobywając tysiące fanów, którzy kochają jej prace.

Światowi fani nie byli jedynymi, którzy zwrócili uwagę na jej pracę; Netmarble, firma zajmująca się tworzeniem nowej gry mobilnej BTSBTS Universe Story”, również zwróciła uwagę na potencjał tkwiący w artystce. Firma skontaktowała się z nią, aby stworzyła pracę, która zostanie użyta na okładce gry. Jak sama artystka ujawniła na Twitterze, że jest wdzięczna wszystkim swoim fanom, którzy docenili jej pracę, gdy tylko grafika została upubliczniona.

Artystka zdradziła, że miała możliwość uczestniczenia w rysowaniu dla firmy zajmującej się grą, ale brała udział jedynie w rysowaniu obrazu-plakatu.

Jednak inni fani BTS nadal byli pozytywnie zazdrośni widząc, że Darr Choi narysowała grafikę dla tak dużego przedsięwzięcia. Cieszyli się również, że mogła wnieść swój wkład w projekt ulubionej grupy idoli.

Komentarze internautów:

„OMG, spełniła największe marzenie każdej fanki”.

„To właśnie oznacza odnosząca sukcesy fanka. Takie szczęście”.

„Jestem tak zazdrosny, że zarabia na byciu fanką i za swoją pracę fanowską”.

„Byli też inni fani ARMY, którzy zostali zwerbowani przez Big Hit, aby zostać jednym z ich scenarzystów”.

„Cóż, oboje odnoszą korzyści, ponieważ firma może zaufać umiejętnościom fanów, a fan cieszy się z wykonywanej przez nich pracy. Na szczęście dla nich obu”.

„Wcześniej była bardzo znana, jest ilustratorką, która narysowała grafikę do koreańskiej wersji książki Zmierzch”.

„Jest tak niesamowita, że jest w stanie uchwycić ich wyjątkową mimikę i charakterystykę. Cieszę się, że narysowała na okładkę gry”.

„Uwielbiam jej prace. OMG. Gratulacje dla artystki.”


Edytor : Deb

Źródło : (1)

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments