IST Entertainment ogłosiło nową nazwę dla swojego nadchodzącego boysbandu!
Na początku maja program survivalowy IST Entertainment „THE ORIGIN – A, B, OR What?” dobiegł końca, a agencja ogłosiła ostateczny skład i nazwę zespołu dla ich nadchodzącego boysbandu. Początkowo ogłoszona nazwa to ABO, co oznacza „Na początku oryginalności”.
3 czerwca IST Entertainment ogłosiło, że nazwa zespołu zmieni się z ABO na ATBO i wyjaśniła tę decyzję w następującym oświadczeniu:
Witajcie. Tu IST Entertainment.
Po pierwsze, chcemy głęboko podziękować wszystkim, którzy obejrzeli „THE ORIGIN – A, B, OR What?”
W „THE ORIGIN – A, B, OR What?”, które zakończyło się 7 maja, przedstawiliśmy proces wyboru globalnych idolów i ogłosiliśmy, że nazwa zespołu nowej grupy powstałej w wyniku tego procesu to ABO.
„ABO” oddaje „dążenie do rozwinięcia swojej nowej, wyjątkowej i oryginalnej historii” i oznacza „Na początku oryginalności”.
Jednak wystarczająco dobrze zrozumieliśmy opinie globalnych fanów, że nazwa zespołu „ABO” może być potencjalnie źle zrozumiana z niewłaściwym znaczeniem w innych regionach zamorskich. Mając to na uwadze, po wewnętrznej dyskusji zdecydowaliśmy się na zmianę ogłoszonej wcześniej nazwy zespołu.
Pragniemy ogłosić, że „ABO” będzie kontynuować promocje pod nazwą „ATBO”, która zachowuje swoje pierwotne znaczenie.
Obecnie „ATBO” przygotowuje się, by powitać Was bardziej rozbudowanym wizerunkiem, a ich celem jest debiut w drugiej połowie roku. Prosimy, abyście czekali na debiut ATBO i okazywali im dużo miłości, ponieważ stoją na nowej linii startu, aby rozwinąć swoją nową, wyjątkową i oryginalną historię.
Dziękuję wszystkim, którzy wykorzystali swój cenny czas na podzielenie się swoimi opiniami dla ATBO.
ATBO to siedmioosobowa męska grupa, w skład której wchodzi Jeong Seunghwan, Oh Junseok, Seok Rakwon, Ryu Junmin, Bae Hyunjun, Yang Donghwa i Kim Yeonkyu. Będą oni pierwszą grupą IST Entertainment od czasu fuzji agencji i zmiany nazwy zeszłej jesieni. W 2021 roku agencja THE BOYZ, Cre.Ker Entertainment, połączyła się z Play M, filią Kakao Entertainment, której lista artystów obejmowała Apink, VICTON, Weeekly i Huh Gak. Nowo połączona wytwórnia została następnie przemianowana na IST Entertainment.
Źródło: (1)
Edytor: D