Jakiś czas temu internauci z całego świata dyskutowali na temat zdjęcia BACKPINK zrobionego jeszcze przed debiutem.

Zdjęcie przedstawia seidem idolek, które początkowo miały zadebiutować pod skrzydłami YG Entertainment. Według pewnego internauty, początkowo grupa miała nosić nazwę PINK PUNK. W jej skład wchodzić miały Miyeon z (G) I-DLE, Jinny z Secret Number i solistka Hannah Jang.

Wielu fanów zachwyciło wcześniej nieujawnione zdjęcie dziewcząt, ponieważ wszystkie z nich zadebiutowały. Chociaż tylko czwórka z nich rozpoczęła swoją karierę w BLACKPINK, reszta idolek mogła dołączyć do innych popularnych grup takich jak (G) I-DLE czy Secret Number.


Źródło: (1)

Edytor: Bella

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MGLW
MGLW
30 dni temu

Ja słyszałam, że PINK PUNK to w ogóle miało mieć 9 członkiń i być odpowiedzią YG na Girls Generation

...
...
29 dni temu
Reply to  MGLW

Prawda. Mówił to Papa YG. SNSD było przez długi czas najpopularniejszą grupą, a jednym z głównych czynników który przyczyniał się do ich popularności to ich piękno. 2NE1 było grupą, która walczyła z nimi, ale powodem dla którego były popularne to ich muzyka i koncept (sam papa YG nazywał je brzydką grupą i je tak promował). Skłoniło to Papę YG do przemyśleń. Co by się stało gdyby ładne dziewczyny śpiewały muzykę w stylu YG? Tak powstał pierwotny skład grupy “Pink Punk”, który liczył 9 członkiń. Papa YG był jednak niezadowolony z jakości umiejętności zespołu. Jak sam przyznał za bardzo skupił się na wyglądzie członkiń.

Laura
Laura
30 dni temu

Ja słyszałam, że Blackpink miały zadebiutować pod nazwą Pink Punk z pięcioma członkiniami, ale ta piąta została wyrzucona przed debiutem

...
...
29 dni temu
Reply to  Laura

To jest plotka, którą krąży wśród internautów, ale nikt z YG jej nie potwierdził.